Titreşimli Elek Nedir?

Titreşimli Elek Nedir?

Titreşimli elek sağladığı hizmetler sayesinde birçok firma tarafından yoğun olarak tercih edilmekte ve sürekli olarak kullanılmaktadır. Gelen tüm ürünleri kategorize ederek boyutlarına göre sınıflandıran ürünümüz aynı zamanda paketleme görevini de yapmaktadır. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda 2, 3 veya 4 katlı olarak üretimi yapılan elek sisteminde aynı anda 1 veya daha fazla ürün elenerek paketlenebilmektedir. Hem iş hem de zamandan tasarruf ettiren titreşimli elek sistemi neredeyse her ürün için yüksek performanslı olarak kullanılabilmektedir.

Ürünümüz hangi boyutta olursa olsun her ölçüde ürünü ayrıştırma özelliğine sahiptir. Bu alanda kullanım konusunda da büyük bir avantaj sağlayan ürünümüz birçok işletme tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca işletme çalışanları tarafından ortaya çıkabilecek yanlış kullanımlar da düşünülerek eleklerin her seviyesi arasında boşluk bulunmakta ve bu sayede anında ve hızlı müdahale avantajı getirilmektedir.

Titreşimli Elek Sistemleri
Titreşimli Elek Sistemleri

Tek şasede konumlanan ürünümüzde titreşim mekanizması yanında gövde, yaylı süspansiyon ve motor bulunmakta, işletme faaliyet alanları içerisinde tek bir tır ile taşınma özelliği de bulunarak hızlı kurulum ve kolay bakım özellikleri de vazgeçilmez ürünler arasında olmasını sağlamaktadır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi titreşimli elekler de CE sertifikasına sahip olup tamamen Avrupa standartlarında üretilmektedir.

Yeni Nesil Titreşimli Elek Sistemleri

Çevreye zarar vermeyen maddelerin birleşiminden meydana gelen üründe aynı zamanda insan sağlığı da ön planda tutulmuş tamamen kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile oluşturulmuştur. Bunun yanında kolay tamir ve bakım hizmeti de sağlayan ürün sizleri yormamakta ve firmamız tarafından satış sonrası hizmetleri en üst seviyede sağlanmaktadır.

En çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alan titreşimli elekler farklı kullanım alanlarına sahip ürünleri rahatlıkla ayrıştırabilmekte ve zamandan tasarruf sağlamanıza yaradıkları gibi karlılığınızı da arttırmaktadır. Aynı zamanda ürün ani sert ve ağır madde düşümü sırasında kendini koruyabilmekte ve yaylı ön oluk özelliği sayesinde diğer ürünlerden birkaç adım önde bulunmaktadır.

Titreşimli Elek Makinesi
Titreşimli Elek Makinesi

Satış sırasında sunduğu avantajlı fiyat ve tecrübe aktarımı gibi hizmetlerinin yanında satış sonrasında da tamir, bakım ve yedek parça temini konusunda sizleri yalnız bırakmayan firmamız dayanıklı ürünler ve kalite konusunda sektörün öncüleri arasında gösterilmektedir. Binlerce işletmeye hitap eden firmamızın tüm hizmetleri ve ürünleri sizlere yüksek performans ve kaliteyi garanti etmektedir.

Titreşimli Elek Makinası
Titreşimli Elek Makinası