Tersiyer Kırıcı Nedir?

Tersiyer Kırıcı Nedir?

Sürekli olarak artan inşaat sektörü ihtiyaçları sonucunda bu alanda faaliyet gösteren şirketler en yüksekten en küçük parçasına kadar taş ve kum ham madde ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Bu konuda mikro boyutlar da dahil olmak üzere tüm ihtiyaçları karşılayabilecek tersiyer kırıcılar sayesinde hızlı ve rahat bir şekilde 7 mm ve 200 mm arasında bulunan tüm ebatlarda çıktı elde edebilirsiniz.

Tersiyer Kırıcılar
Tersiyer Kırıcılar

Taş kırma tesisleri içerisinde en çok tercih edilen ve satışı yapılan ürünlerin başında yer alan tersiyer kırıcılar birçok firmanın ilk tercihi arasında bulunmaktadır. Ürünü diğer ürünlerden ayıran en büyük özellik ise çok daha verimli bir şekilde çalışabilmesi ve üst düzey bir performans ile hizmet sağlamasıdır. Bir başka büyük avantajı ise sadece kırma konusunda değil işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda eleme alanında da hizmet verebiliyor olmasıdır. Eleme alanında da hızlı ve çift yönlü bir şekilde kullanıldığı için tonlarca toz atığını depolayabilmektedir.

Kiralık Tersiyer Kırıcı
Kiralık Tersiyer Kırıcı

Tersiyer kırıcıların iç kısımlarında kırma işlemini yapan ağız ve dişler bulunurken dış kısmında da sert ve dayanıklı malzemelerin kullanıldığı metal plaklar bulunmakta ve ürünün toplam ağırlığı 200 kilo kadar olmaktadır. Ürün satın alındığından itibaren kullanıma hazır olmakta ve 150 – 200 kw gücüne sahip olan motoru ile hemen işletmenizi kara geçirmeye başlamaktadır.

Tersiyer Kırıcı Fiyatları
Tersiyer Kırıcı Fiyatları

Yüksek Kapasiteli Tersiyer Kırıcı

İş verimliliğini ön plana çıkarmakta olan tersiyer kırıcılar tam 1000 devire kadar kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sadece şehirlerden uzak noktalarda değil şehir içinde de kullanıma uygun olan ürün çok az ses çıkarmasının yanında kolay bir bakım ve kullanım özelliğine sahiptir. Uygun fiyatları sayesinde inşaat sektöründe hizmet vermekte olan tüm işletmelerin alımına uygun olan tersiyer kırıcılar hem zamandan tasarruf sağlamakta hem de hemen hemen her alanda kullanıma uygun olarak üretilmektedir.

Tersiyer Kırıcı
Tersiyer Kırıcı

Ürün en çok maden ocaklarında tercih edilmekte ve çıkan tüm taşları hızlı bir şekilde ufalaya bilmektedir. Asfalt yapımından tüm kum işlemlerine kadar kullanılabilecek olan kırıcılar 65, 100, 130 ve 150’lik seçeneklere sahip olmaktadır. Sadece satış sırasında değil satış sonrasında da firmamız tarafından kesintisiz hizmet alabilmekte ve uygun fiyat koşulları ve ödeme imkanları sayesinde sadece ürünü kullanırken değil daha satın alım sırasında sizi kara taşıyacaktır.

Satılık Tersiyer Kırıcı
Satılık Tersiyer Kırıcı