Single Shaft Mikser ( Tek Milli Karıştırıcı )

Single Shaft Mikser ( Tek Milli Karıştırıcı )

Single shaft mikser tek milli mikser olarak geçmektedir, İki motor ve iki redaktörden oluşan bu single shaft mikser beton karıştırıcıdır. Zor üretim şartlarında kullanılması tercih edilen Single shaft mikser, her zaman kaliteli beton üretimi için tercih edilir.  Motor arızası durumun da bile single shaft mikser kaliteli beton üretimine devam edecektir, kapasiteyi düşürüp üretimin devamlılığı sağlanmaktadır.  Çift motordan oluşması ile herhangi bir arıza durumunda kapasite yarıya indirilir ve beton üretimi kesintiye uğratılmaz. Bu şekilde firmanın üretiminin devamlılığı sağlanmış olunur ve işler de zaman kaybına neden olunmaz.

Özellikle üretim devamlılığı sağladığı için single shaft mikserler çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca yatak sayısının da az olması ile oluşabilecek hata ve problem oranları azaltılmış olunur. Slampta beton üretim için de single shaft mikser tercih edilirken, bu üretimi mikser tahrik sisteminin çift taraflı olmasından dolayı yapar. Single shaft mikserlerde üretim sırasında yaşanan kesintilere rağmen kapak açılır ve kolay bir şekilde beton boşaltılır. Single Shaft mikser her anlamda üretim için oldukça önemli bir mikser türüdür. Üretimin devamlılığı maddi anlamda firma için oldukça önemlidir, bunun içinde single shaft mikserler çok sık tercih edilir. Temizlik konusunda da çok sık temizlik gerektiren bir karıştırıcı değildir. Diğer karıştırıcılara göre temizlik için harcanan zamanda daha kısadır. Bu yönden de single shaft mikser oldukça avantajlıdır.

Satılık Single Shaft Mikser

Tahrik sistemi sayesinde de aşınma durumları en aza indirgenir, bu da maliyeti düşürür ve yüksek verim sağlar. Bu durum firmalar için oldukça önemlidir, düşük maliyetlerde yüksek üretim almak için çoğu firma single shaft mikseri tercih etmektedir. Yağlama sistemleri de zaman ayarlıdır, bu da yatak ömürlerini uzatır ve daha uzun süreli kullanım sağlar. Zaman içerisinde aşınan parçaların değişimi ile de kolaylıkla üretimde devamlılığı sağlayabilir, uzun süreli kullanımlar elde edebilirsiniz. Ayrıca menteşeli platform kullanımı ile de firmaya büyük kolaylık sağlar. Hızlı ve kolay bir kullanımı olan single shaft, maddi yönden de firmalara kazanımlarda bulundurur.  Single shaft mikserler diğer karıştırıcılara göre daha kullanışlı olup, daha yüksek verim sağlar, özellikle zor işletmelerde bu karıştırıcı daha çok tercih edilmektedir. Her şartlarda üretime devam etmesi ile de kesintisiniz üretim konusunda en çok aranan karıştırıcıdır. Kesintisiz üretim firmalar için oldukça önemlidir.  Single shaft mikserler firmalara hem zaman kazandırır hem de üretim açısından avantaj sağlar, bu yönü ile de çok fazla tercih edilir.