Satılık Konkasör Tesisi Arayanlar İçin Doğru Tercih

Satılık Konkasör Tesisi Arayanlar İçin Doğru Tercih

Maden ocaklarında kullanılan konkasör tesisi fiyatları hakkında kısa değerlendirmeyi daha önce sizlerle yapmıştık. Bu yazımız da ise satılık konkasör tesisi ve bu tesisleri alırken dikkat edilmesi gereken unsurları kısa kısa paylaşmayı düşünüyoruz. Konkasör makinaları çok ucuz bir sistem olmadığı için ve ileri de sıkıntılar yaşamamak adına bu yazımızda ki uygulamanız ve iyi bir analiz etmeniz gerekmektedir.

Bugün Türkiye de 50’yi geçkin konkasör firmaları mevcuttur ve sadece İzmir de 10’dan fazla konkasör firması var. Bu aslında konkasör satın alacak firmalar için büyük bir avantaj diyebiliriz. Çünkü, hangi sektör olursa olsun, birden fazla firmanın olması demek pazarın geniş olması ve fiyat esnekliği demektir. Rekabetin olduğu her sektör de fiyat araştırması ile en hesaplı olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılaya bilirsiniz. Ama bu konkasör sektöründe biraz daha dikkatli olmanız gerektiğini de vurgulamamız gerekebilir. Çünkü, sektöre sezonsal olarak girip bir iki makine satıp firmalarını kapatan bir çok firma vardır. Bu firmalar ile yaptığınız alışverişleriniz ne kadar uygun olursa olsun, ilerleyen zamanlar da hiçbir şekilde teknik destek alamazsınız ve her hangi bir sorun karşısında muhatab bulamazsınız.

Sahibinden Satılık Konkasör Tesisi
Sahibinden Satılık Konkasör Tesisi

Konkasör Firması Seçiminde Geçmişi Olan Firmalar Tercih Edilmeli

Satılık konkasör arayışında olan firmalar, araştırma yaparken önceliği iki nokta olmalı. Bunlardan birisi konkasör imalatı yapan firmaların geçmişi ve kuruluşu, diğeri ise referanslarıdır. Çünkü, bir firma 50 yıldır sektördeyiz deyip sizi yanıltabilir ama verdiği referanslar apaçık bir göstergedir. Bu sayede firmaların verdiği referanslar ile görüşüp sattıkları konkasör makinaları ile ilgili bilgiler toplayabilirsiniz. Topladığınız bilgilerde size olumlu sonuçlar verdiren firmalar ile görüşüp birebir fiyat anlaşması yapabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Satılık Konkasör İkinci El
Satılık Konkasör İkinci El

En Uygun Konkasör Fiyatı Seçimi

Bu üstte verdiğimiz bilgiler doğrultusun da bir çok konkasör firmasını araştırdık diyelim, şimdi yapacağımız işlem ise firmaların web sitelerini ziyaret ederek ilgili firmaların mail ve telefonlarına ulaşarak, istediğiniz konkasör tipinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu aldığınız teklifleri değerlendirerek kendi kesenize uygun firma ile çalışabilirsiniz. Konkasör fiyatları teklifi isterken özellikle, tesisi kuracağınız alanı ve kırılacak taşın cinsini belirtmeniz gerekmektedir. Çünkü, bu konkasör alımlarında ve fiyat belirlenmesinde en önemli unsurlardan birisidir.

Satılık Konkasörler
Satılık Konkasörler

Özetle

Satılık konkasör veya kiralık mobil konkasör gibi konkasör arayan firmalar adına bilgilendirici bir makaleyi sizlere sunduk. Bu sektörde uzun zamandır olmamızın sebebi ile oluşabilecek sorunlara kaşrı bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Eğer dikkatli olup, ince eleyip sık dokursanız emin olun hem istediğiniz konkasör tesisini uygun fiyata alırsınız, hem de yüksek kapasitede yüksek kalite de makine sahibi olursunuz. Tek yapmanız gereken sabır ile analiz etmek ve mantıklı sonuca varmak. Ucuzdan değil kaliteliden yana olmanız tavsiye edilir.