Ana Sayfa » Konkasör Tesisi » Satılık 60 lık Konkasör Tesisi; Bize Uğramadan Tesis Almayın
Satılık 60 lık Konkasör Tesisi
Satılık 60 lık Konkasör Tesisi

Satılık 60 lık Konkasör Tesisi; Bize Uğramadan Tesis Almayın

Konkasörler farklılıklarını kapasitelerinden alırlar ve bu tesislerin içerisinde düşük ölçekli özelliklere sahip olan ise 60 lık konkasör tesisidir. 60 lık konkasör tesisi özellikle düşük bütçeli şirketler tarafından tercih edilen konkasör çeşitlerindendir. Ortalama saatte 60-80 ton arası malzeme kırabilme özelliğine sahip bu tesisler, özellikleri bakımından da kullanışlı tesislerdir.

Satılık 60 lık Konkasör Tesisi Üretimi İçin İdeal Seçim

En iyi konkasörü ve yüksek kapasiteli konkasörü bulmak bazen madencilik ve inşaat firmalarının en zorlandığı kısımlar olmaktadır. Çünkü, bugün sadece Türkiye üzerinde 100’den fazla konkasör imalatçısı olması hem çeşitliliği artırmış hem de çok büyük fiyatlandırma farklılığını ortaya koymuştur. Bunun gibi rekabet sisteminin getirisi de özellikle alıcı firmalar tarafından olumlu karşılanmaktadır. Fakat burada konkasör alan firmalara büyük bir iş ve araştırma düşmektedir. Çünkü, uygun fiyatlar da konkasör tesisi bulmak ve satın almak kolay olduğu yerler kadar zor olan kısımları bulunan bir araştırmadır.

En İdeal Kırma Eleme Tesisi Nasıl Bulunur?

Öncelikle internet gibi büyük bir nimetten faydalanmamak olmaz. Öncelikle arama motoru dediğimiz sorgulama sitelerinden her hangi birine girip, konkasör veya mobil konkasör yazmanız yeterlidir. Bu şekilde belki de karşınıza onlarca kırma eleme tesisi imalatı yapan firmalar çıkacaktır. Bu imalatçı firmaların web sitelerine girip, ürettikleri makinalar ile ilgili bilgileri toplayıp, referans kısmı olanların ise mevcut referanslarını inceleyebilirsiniz. Hatta işi daha da garantiye almak adına, bu referans içerisinde bulunan firmalar ile iletişime geçerek, aldıkları makinalar ve kullanım memnuniyeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Emin olun bu tip bir analiz sizi en iyi konkasör firmasına ve konkasör tesisine ulaştıracaktır.

60 lık Konkasör Tesisi Fiyatları

Hangi konkasör tesisi olursa olsun, internet ortamında net bir fiyatlandırmayı sizlere sunmak güç ve yanıltıcı olabilir. Çünkü sizler de biliyorsunuz ki bu tesisler alıcı firmalar tarafından bazen farklı özelliklere ve de ilave kırıcı tiplerin eklenmesine göre değişmektedir. Bu değişimin neticesi ile sabit bir fiyat bulmak oldukça güçtür. Ama ortalama olarak 60 lık konkasör fiyatı 250-300 TL’den başlamaktadır. Bu fiyat sizlerin istek ve önerileri doğrultusunda ise değişmektedir. Çünkü, kum haline dönüştürmek isterseniz 2. Ve 3. Kırıcı takviyesi yapılması lazım ayrıca, malzemeleri boyutlarına göre ayrılmasını sağlamak için farklı özelliklerde titreşimli elekler lazım gibi durumlar. Bunun için gerek 60 lık konkasör gerekse diğer konkasör fiyatları için en net fiyatı mail yolu ile iletip en uygun bir şekilde alabilirsiniz.

Satılık 60 lık Konkasör Tesisi; Bize Uğramadan Tesis Almayın
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir