Ana Sayfa » Konkasör Tesisi » Satılık 140 lık Konkasör Tesisin de Yüksek Kapasite Ve Kalite
İkinci El 140 lık Konkasör Tesisi

Satılık 140 lık Konkasör Tesisin de Yüksek Kapasite Ve Kalite

Kapasite olarak konkasör tesisleri içerisinde en yüksek kapasiteye sahip olan ve bir çok taşı rahatlıkla kırabilen 140 lık konkasör tesisi, özellikle yüksek bütçeli işletmeler için en ideal kırma eleme tesisi diyebiliriz. Saatte ortalama 450 ile 600 ton taş kırma eleme işlemi yapan bu tesisler ile tüm işletmeler diledikleri ürünü kolaylıkla elde edebilirler.  140 lık kırma eleme tesisi genellikle bazalt kırma, granit kırma ve dere taşı kırma gibi işlemlerde kullanılmaktadır. Bu tesisler de istenildiği takdirde çeneli kırıcı veya sekonder kırıcı takviyesi yapılmakta olup, ürünleri de boyutlandırmak istenilirse elek sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

İkinci El 140 lık Konkasör Tesisi

Satılık 140 lık Konkasör Tesisi

Türkiye de belki de yüzlerce konkasör imalatı yapan firma mevcut. Tabi ki bu denli kırma eleme tesisi firması varken, bu da bir çok madenci ve inşaat firması için ideal seçim ortamı oluşturmaktadır. Bir sektör de ne kadar çok firma olması demek rekabetin ve fiyatlar da belli bir limitin olması demektir. Örnek vermek gerekirse bugün Türkiye de sadece 5 tane konkasör firması olsaydı ve siz satılık 140 lık konkasör arayışı içerisinde olsaydınız, fiyatlar hiçte umduğunuz gibi olmazdı, çünkü ortada bir rekabet bir Pazar ortamı oluşmazdı. Fakat şuan 140 lık konkasör fiyatı için hangi firma ile iletişime geçerseniz geçin, muhakkak bir çok firma arasında dağlar kadar fark olacaktır. Ama burada önemli unsur sadece ucuz konkasör almak olmamalı, hem uygun fiyatlar da hem de yüksek kalite de kırma eleme tesisi için arayışta olmalısınız.

Satılık 140 lık Konkasör Tesisi

Peki Nasıl Uygun Konkasör Buluna bilinir?

Aslında bu tip makaleler sitemiz de oldukça çok yer verdik ama yinelemek adına biz gene yapılacakları sizler aks ettirelim, uygulamak sizlere kalmış bir durumdur. Öncelikle dediğimiz gibi bugün Türkiye de nereden baksanız 100’den fazla konkasör firması mevcut hal böyle olunca konkasör almak isteyen firmalar için bir araştırma ortamı doğmaktadır. İnternete giriş yaptığınız arama motoruna konkasör yazmanız dahilinde önünüze onlarca firma çıkacaktır. Bu firmaların web sitelerini tek tek irdeleyerek, referanslarını inceleyebilir ve gerekirse mevcut referanslardan bir kaçına dönüş yaparak, aldıkları makinalar ve memnuniyet derecesini öğrenebilirsiniz. Bu sizi en iyi ve en kaliteli firmaya yöneltecektir,buna emin olabilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken şey ise bu belirlediğiniz firmalara mail yolu ile ulaşarak istediğiniz konkasör tesisi kapasitesi, kurulacak alan gibi bilgileri belirterek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu sayede emin olun, kısa süre içerisinde en uygun ve en kaliteli konkasör tesisini satın almış olursunuz.

Satılık 140 lık Konkasör Tesisin de Yüksek Kapasite Ve Kalite
5 (100%) 2 votes

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir