Ana Sayfa » Konkasör Tesisi » Satılık 110 luk Konkasör Tesisi Arayan Firmalara Özel Fiyatlar
110 luk konkasör tesisi ikinci el

Satılık 110 luk Konkasör Tesisi Arayan Firmalara Özel Fiyatlar

Orta bütçeli işletmelerin tercihleri arasında yer alan 110 luk konkasör tesisi ile ilgili sizlere tekniksel ve fiyat olarak bilgilerini aktarmaya çalışacağız. Bu tesislerin ağız genişlik oranı 1100×850 mm arasında olup, tercih sebeplerinden en önemlisi de madenlerin sertlik ve silis oranlarının oldukça yüksek olmasındandır. 110 luk konkasör tesisi daha çok bazalt,krom zenginleştirme ve  son dönemler de oldukça ilgi odağı olan betornameyi yeniden ufaltarak kum haline getirmek için kullanılmaktadır. Diğer konkasör tesislerin de olduğu gibi 110 luk konkasör tesisinde de malzemeleri ayrıştırmak için eleklere ve kum haline getirmek için ise 2.kırıcı tipi dediğimiz kırıcılara ihtiyaç duyulmaktadır.

110 luk konkasör tesislerinden çıkartılmış olan 7-14 mm boyutlarında ki ürünler 2. Kırıcılara gönderilmelidir ve özellikle belirtmek isteriz ki son ürün boyutları 0-5 mm arasında istiyor iseniz ki beton imalatı yapan şirketler de özellikle son ürün ebatlarında istenen boyut hemen hemen 0-5 mm olmaktadır.

Sahininden 110 luk konkasör

Satılık 110 luk Konkasör Tesisi İçin Tercih Noktanız

110 luk kırma eleme tesisi arayışında olan bir çok firma olmaktadır, hatta şöyle diyebiliriz ki satılık konkasör tesisleri arasında satışı ve imalatı gerçekleştirilen en çok 110 luk konkasörlerdir. Bunun ana sebebi hem bütçe olarak uygunlar hem de kırma işlemlerinde tüm kırıcıların ortasında bulunmaktadır. Bu sebeple bir çok firma 110 luk konkasör tesisleri ile kırma eleme işlemlerini oldukça rahat yapabilmektedir. Bu tip tesislerin fiyat oranları da oldukça değişkenlik göstermektedir, ortalama bir 110 luk konkasör maliyeti 650.000 TL gibi rakamlardan başlayabilir ve bu fiyatlandırma sizlerin istedikleri özelliklere ve kırılacak taşın cinsine göre değişmektedir. Ve en önemlisi çıkacak ürünler konkasör tesisi fiyatını belirleyen en önemli unsurların başında gelmektedir. Zira tesisten çıkartılan malzemeyi kum haline dönüştürmek isterseniz harici bir 2. Kırıcıya ve bazen 3. Kırıcıya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden her hangi bir firmadan konkasör fiyatı teklifi almadan önce tesisi kuracağınız alanı ve çıkartılacak malzemeyi analiz edip, teklif içerisinde firmalara bu bilgileri de lanse etmelisiniz. Bu şekilde en uygun konkasör tesisini sizlere sunacaklardır.

Kiralık 110 luk Konkasör Tesisi

110 luk Konkasör Tesisi Kapasitesi

Bu tesisler de kırılacak taşların cinsine göre farklı farklı sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Örnek vermek gerekir ise kalker kırma işlemlerin de saatte 250-300 ton kapasite ile ürün elde edilirken bazalt kırma işlemlerinde ise bu oran saatte 200-230 ton arasında değişmektedir.

Kiralık Veya İkinci El 110 luk Konkasör Yerine Sıfır Tercih Etmelisiniz

Sizlere daha önceki makalelerimiz de kiralık ve ikinci el konkasör tesisleri avantaj ve dezavantajları hakkında bilgilere yer verdik. Şunu belirtmek isteriz ki konkasör kiralama ile satın alma arasında ciddi farklılıklar vardır. Kısaca özet geçmek gerekir ise eğer kırma eleme tesisi sektöründe uzunca bir süre kalmayı ve imalat yapmayı düşünüyorsanız veya dönemsel olarak her yıl işletmeniz için konkasör ihtiyacınız var ise satın almak daha avantajlı hale gelecektir. Ayrıca satın aldığınız kırma eleme tesisini, güvendiğiniz firmalara kiralama hizmeti olarak sunarsanız, bu şekilde konkasör maliyetiniz kısa bir zaman diliminde yarı yarıya düşecektir. Bu da bir çok firma için büyük avantaj sayılmaktadır, lakin sadece belli bir dönem için konkasör kullanımı ihtiyacınız var ise bunun yerine kiralama veya ikinci el olarak satın alma durumlarına başvurabilirsiniz.

Satılık 110 luk Konkasör Tesisi Arayan Firmalara Özel Fiyatlar
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir