Sabit Konkasör Tesisi
Çeneli Kırıcı
Tersiyer Kırıcı
Kübikser Kırıcı
Primer Darbeli Kırıcı - Pdk Kırıcı
Dik Milli Kırıcı
Titreşimli Besleyici Bunker
Sekonder Darbeli Kırıcı
Konik Kırıcı
Titreşimli Elek Sistemleri

Sabit kırma eleme tesisi dediğimiz sistemler daha çok sabit konkasör tesisi diye de adlandırılmaktadır. Taş maden ocaklarında kullanılan bu tesisler, farklı taşları kırma ve istenilen malzemeyi çıkarmak için kullanılmaktadır. Bu tesisleri oluşturan bir takım 2. Ve 3. Kırıcılar diye adlandırdığımız kırıcılar vardır. Bunlar sırası ile, dik milli kırıcı, tersiyer kırıcı, konik kırıcı, kübikser kırıcı, primer darbeli kırıcı ( pdk kırıcı ), çeneli kırıcı gibi kırıcılardır. Bu kırıcılarda ki seçim taşın cinsine ve çıkacak olan malzemenin türüne göre belirlenmektedir.

Sabit Kırma Eleme Tesisi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu uyarılarımız sadece sabit konkasör için değil mobil konkasör tesisi alacaklar içinde geçerlidir. Zira konkasör sektörü ne kadar dürüst işletmeleri barındırsa da bazen sat kaç tarzı firmalarında barındırabiliyor. Bizde elimizden geldiğince sizlere konkasör alırken dikkat etmeniz gereken hususlardan bahsedeceğiz. Bu hususların başında ise konkasör alacağınız firmaların geçmişi ve referansı. Bu iki husus tek başına bile güvenilir konkasör firmalarını bulmanızda yardımcı olacaktır. Malum zamanımız teknoloji zamanı ve internette artık bir çok aradığımız şeyi kısa sürede bulabiliyoruz. Sizde bu teknolojiyi değerlendirerek Google arama motoruna konkasör yazdığınız da bir çok firma denk gelir. Bu denk gelen firmaları iyice analiz edin, özellikle hakkımızda ve referans kısımlarını inceleyin derim. Bu sizi doğru konkasör firmasına götürecektir. İncelediğiniz firmaların referansları ile görüşerek hangi makinaları aldıklarını ve memnuniyet derecesini ölçün. Kafanıza yatan firmalar arasında eleme yapın ve alacağınız konkasör tesisi için bu firmalara mail yolu ile teklif atın. Size en cazip olanı seçip çalışabilirsiniz.

Biz Şeffaflıktan Ve Dürüstlükten Yanayız

Yukarıda belirttiğimiz yollar ile evet belki de en iyi sisteme sahip konkasör tesislerini uygun fiyatlar ile alabilirsiniz ve emin olun bu tip bir yönlendirmeyi hiçbir konkasör firması sizlere yapmaz. Peki biz neden yapıyoruz? Bizim gayemiz hiçbir zaman konkasör satalım yeter olmadı, önceliğimiz ticari ahlak ve müşteri memnuniyeti oldu. Bunun dahilinde ise hem ürettiğimiz makinalar da yüksek kaliteyi göz önünde bulundurduk hem de müşterilerimize düşük maliyetler ile tesisler sunmaya çalıştık. Çünkü, biz bu sektör de 14 yılımızı tamamladık neredeyse ve yanımız da çalışan tüm kadromuz kendi alanın da uzmanlaşmış insanlardır. Bu gibi deneyimleri ve tecrübeleri imalatımıza da yansıtarak gerek sabit konkasör tesislerin de gerekse mobil konkasör tesisi imalatın da sizlere kaliteyi sunmayı hedef bildik. O yüzden hangi firmaya teklif sunarsanız sunun, şuan piyasanın en altında fiyatlar da kaliteyi firmamız sizlere gözü kapalı sunmaktadır.

Sizi Firmamıza Bekliyoruz

Dedik ya olabildiğince şeffaf ve müşterilere açık olan bir firmayız. Bu sektör de ikinci el konkasör tesisini sıfır tesis niyetine de satan oldu, satış sonrası teknik destek vermekte sorun çıkartan firmada. Biz hiçbir zaman müşterilerimize bu sıkıntıları yaşatmadık ve yaşatmayı düşünmüyoruz. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi İzmir de bulunan fabrikamıza ziyaretlerinizi bekliyoruz. Buraya gelerek stokta olan sabit konkasör ve mobil konkasör tesislerini yakından inceleyebilir, firmamız hakkında detaylı bilgileri bizden alabilirsiniz.