Paletli Konkasör

Paletli Konkasör

En zor arazi şartlarında bile oldukça kullanışlı olan paletli konkasör çeşitleri, farklı kırma işlemleri üzerine dizayn edilmiştir. Bu yüzden farklı alanlara ayrılan paletli konkasörler, darbeli, dik milli, çeneli ve konik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tesisler sayesinde en sert taşları bile her koşulda kırabilir ve işleyebilirsiniz.

Yüksek Performans Yüksek Kalite Paletli Konkasör İmalatı

Konkasör imalatı yapmak kadar bunların çeşitlerini de üretmek oldukça güçtür. Bu ise tamamen tecrübeye ve uzmanlığa bakar. Firmamız da 14 yıldan fazla bir çok tesis deneyimi ve uzman kadrosu ile bu zorlukları da aşarak sizlere oldukça yüksek kapasiteli tesislerin imalatını yapmaktadır. Bu denli kaliteyi yükselttikçe fiyatlarımızı da en aza indirerek sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Satılık Paletli Konkasör Arayanların Tek Adresi

14 yıllık hizmet sürecimizde ortalama her yıl 100’den fazla tesis imalatı ve ihracatı gerçekleştirerek sektör de önemli bir konuma sahip olan firmamız, satılık paletli konkasör arayanlara en büyük kolaylığı sağlamaktadır. Bu kolaylıkların içerisinde, tesislerimizin kolay kurulum ve kullanımı mevcuttur. Bizden aldığınız her türlü tesis ve paletli konkasör’ü ortalama 4-8 saat gibi kısa sürede kurarken, tek eleman ile kolayca yönetebilirsiniz. Bu da oldukça maliyet oranını yüksek seviyede düşürmekte ve işletmenize büyük katkılar sağlamaktadır.

% 100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma Prensibi

Bizler için makinalarımızın kalitesi ve fiyatı kadar, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti de oldukça mühim meseledir. Bu yüzden devamlı bir arge çalışması ve konusunda uzman kadromuz ile istişare içerisinde olarak, sizlere karşı daha iyi sistemleri en uygun fiyatlar ile nasıl sunabiliriz bunların araştırması içerisindeyiz. Yıllık ortalama satış ve imalatını % 300 artıran firmamız adına inanıyoruz ki zamanla sizlere daha teknolojik sisteme sahip, ekonomik tesisler üreteceğiz. Çünkü, kurulduğumuz günden bu yana her zaman bizimle olan ve desteklerini esirgemeyen siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelenin fazlasını yapmak boynumuzun borcudur. Ayrıca firmamız hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve üretimini yaptığımız makinaları yakından görmek isteyen tüm ziyaretçileri fabrikamıza her zaman bekleriz.
Paletli Kırıcı Çeşitlerimiz

FTJ 65 Paletli Çeneli Kırıcı FTJ 90 Paletli Çeneli Kırıcı FTI-100 Paletli Darbeli Kırıcı FTI-125 Paletli Darbeli Kırıcı FTV-70 Paletli Dik Milli Kırıcı FTV-90 Paletli Dik Milli Kırıcı FTC 900 Paletli Konik Kırıcı