Paletli Konkasör Nedir?

Paletli Konkasör Nedir?

Taş kırma tesislerinin vazgeçilmez parçalarından biri olan paletli konkasörler en çok kullanılan ve işe yarayan iş makinaları arasında bulunmaktadır. Konkasörler arazinin zorluğu ne olursa olsun her alanda yüksek performanslı olarak çalışabilmekte ve yüksek verim elde edebilmektedir. Taş kırma tesislerinin en zorlandığı alanlardan biri olan karışık halde bulunan harfiyat alanları içinde verilebilecek en yüksek verimi üretebilen konkasörler bunun dışında da birçok alanda hizmet verebilmektedir.

Karışık taşlı ve killi malzemelerin ayrıştırılabilmesi ve temizlenerek çok daha kaliteli malzemelerin oluşması açısından çalışma prensipleri bulunan konkasörler işletmeler açısından büyük bir maddi kazanç sağlayabilmektedir. Bunun yanında hidrolik sistemleri sayesinde rahat bir şekilde bakım ve onarım yapılabilen ürünler, tüm arızalara anında müdahale imkanı vermektedir. Bakım konusundaki hızlı özelliği sayesinde işletmelerin aldığı hiçbir işi yarıda bırakmaları veya durmaları gerekmemektedir. Yoğun iş temposuna sahip olan işletmeler bu özellikleri nedeniyle paletli konkasörleri sürekli olarak tercih etmektedir.

Paletli Konkasör
Paletli Konkasör

Yüksek Kapasite Paletli Konkasör

Avrupa standartlarında üretilmekte olan bu ürünler aynı zamanda CE sertifikasına sahip olmakta, insana, çevreye ve doğaya saygılı malzemelerin bir araya gelmesi sonucunda üretilmektedir. Bu özelliği ile sadece merkezlerden uzak noktalarda değil kent merkezleri içerisinde bile rahatlıkla kullanıma uygun bulunmaktadır. Çalışırken çok az bir toz çıkardığı gibi gürültü konusunda hiçe yakın bir ses üretmektedirler.

Paletli Konkasörler
Paletli Konkasörler

Paletli konkasörler düşük işletme maliyetlerinin yanında ilk yatırım oranları içinde gayet ekonomik ürünler içinde bulunmaktadır. Altyapı gereksinimi bulunmadan çalışarak alındığı saatten itibaren hemen üretime ve çalışmaya hazır olmaktadır. Birçok işletmenin gözünde büyüyen en önemli özellik montaj ve demontaj konusunda da sizi hiç yormayacak ürünlerin başında yer alan konkasörler mobil sektörün en vazgeçilmez parçasını sunmaktadır. Sadece kırma ve ayrıştırma konularından değil beton ve asfalt atıklarını da geri dönüşüme almaları yüzünden hangi işi yaparsanız yapın ek konularda da işletmelerinizi ekstra kara geçirecek olan bu ürün kalkerden, dere malzemesine, bazalttan, granite kadar en sert ve aşındırıcılığı en yüksek olan malzemelerin bir çözülebilmesinde büyük bir başarı sağlamaktadır. Kaliteli ve dayanıklı ürünler firmanızı hem yatırım maliyeti hem de bakım giderleri konusunda öne geçirecektir.