Mobil Tersiyer Kırıcı Nedir?

Mobil Tersiyer Kırıcı Nedir?

Sizlere daha önce tersiyer kırıcı nedir, fiyatları ve teknik bilgileri hakkında detaylı olacak şekilde açıklama yapmıştık. Şimdi ise bu kırıcının seyyar olanı yani mobil tersiyer kırıcı ve özelliklerinden bahsetmek isteriz.

Bu kırıcı tiplerinin kullanımı kadar kurulum ve işleme alınması da oldukça kolaydır. Tek bir platformda toplanmış olan mobil tersiyer kırıcılar ortalama 15 dakika içinde işletmeye alınabilecek düzeyde imal edilmiştir. Mobil tersiyer kırıcı besleyici sistemleri kullanım esnasında oluşan yapışmaların önüne geçmek için, konveyör bantlı olurlar ama bazen alıcı firmaların istekleri doğrultusun da bu sistemler titreşimli olarak da üretilmektedir. Mobil tersiyer kırıcılar saatte ortalama 50 ile 200 ton arasında malzeme üretimi yapmaktadır. Mobil tersiyer kırıcıların en büyük avantajlarından biriside tek bir tır ile taşınabilir bu da sizi nakliye masrafından kurtarmış olmaktadır. Nakliye deyip geçmemek lazım, bu tarz makinaların taşınmasında nakliye fiyatları oldukça yüksek meblağlarda olmaktadır.

Mobil Tersiyer Kırıcı
Mobil Tersiyer Kırıcı

Satılık Mobil Tersiyer Kırıcı Tercihi Nasıl Olmalı

Özellikle konkasör firmaları arasında üretimi oldukça çok olan bu tip tersiyer kırıcılar farklı firmalarca da üretimi yapılmaktadır. Bu yüzden satılık mobil tersiyer kırıcı arayanlar çok zorluk çekmeyeceklerine eminiz. Burada önemli olan husus ise hangi firmadan alacağınızdır. Zira, imalatının yapıldığı bunca firma varken, arada fiyat ve kalite farkının olması kaçınılmazdır. Bu yüzden internet aracılığı ile mobil tersiyer kırıcı araması yaparsanız, bir çok firma ekrana yansıyacaktır. Bu firmaların öncelikle satış yaptığı firmaları ( referansları ) inceleyin. Daha sonra imkanlarınız dahilinde bu firmalara ulaşıp aldıkları makinalar ile ilgili bilgiler alabilirsiniz, bu sizi en iyi şekilde kaliteyi makinaya yönlendirecektir. Bu işlemlerden sonra eleme yaptığınız ve elinizde kalan firmalar ile telefon/mail yolu ile irtibata geçip fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Size en uygun fiyatlarda olan mobil tersiyer kırıcıları belirleyip, buna göre artık satın alma işlemlerinize geçebilirsiniz.

Mobil Tersiyer Kırıcılar
Mobil Tersiyer Kırıcılar

Sonuç

Mobil tersiyer kırıcı ( kum makinası ) satın alırken dikkat etmeniz gerekenleri özet olarak sizlere geçtik. Bu hususlara dikkat ederseniz hem fiyat olarak hem de kalite olarak oldukça verimli makine sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz tersiyer kırıcılar ile ilgili yazdığımız diğer makalelerimize de göz atarak bu sistemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.