Ana Sayfa » Mobil Konkasör Tesisi » Mobil Konkasör Satılık Size İdeal Olanı Seçiniz
Satılık Mobil Konkasör Tesisi

Mobil Konkasör Satılık Size İdeal Olanı Seçiniz

Konkasör tesisleri içerisinde en çok arananlardan olan ve hem kullanımı hem de kurulumu basit olan mobil konkasör tesisleri ile ilgili sizlere güzel bir makale hazırlamak istedik. Mobil konkasör satılık olarak arayanlara, hangi makineyi tercih etmeleri konusunda bir değerlendirme yaptık.

Mobil Konkasör Satılık mı Kiralık mı Tercih Edilmeli?

Bir çok maden firması veya inşaat firması mobil konkasör arayışında iki seçeneği de göz önünde bulundurmalı. Ama bizim tavsiyemiz alacakları mobil konkasörleri kiralamak yerine satın almalarıdır. Tabi ki bu da farklı durumlar da değişebilir. Yani çok kısa bir süre işletmeye alacaklar ise ve devamlılığı olmayacak ise kiralık mobil konkasör idealdir. Fakat dönem dönem ihtiyaçları oluyor ise en sağlıklısı satılık mobil konkasör tesisi alıp, kullanmalıdır. Ayrıca bunun bir avantajı da şudur ki, satın aldığınız mobil konkasör tesisini örnek veriyoruz Eylül-Ocak ayları arasında kullanmayacaksınız. Bu dönemlerde sizler de farklı firmalara kiralama hizmeti verebilirsiniz. 5 aylık süreçte ortalama kazancınız tahmini olarak, 150.000 TL gibi rakamlara tekabül edebilir. Yani şöyle düşünün, 900.000 TL ye aldığınız bir mobil konkasör tesisini, 3 yıl boyunca kiralama olarak hizmete verdiğiniz de tahmini 450.000 TL gibi bir rakam elde etmiş olacaksınız. Bu aldığınız tesisin yarı parası ve bu da oldukça yüksek bir kazanç demek.

Mobil Konkasör Satılık
Mobil Konkasör Satılık

Satılık Mobil Konkasör Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Bugün Türkiye de tahmini 50’den fazla mobil konkasör tesisi imalatçısı bulunmaktadır. Bu bile konkasör tesisi pazarının ne denli geniş olduğunu ve ister istemez bir rekabet ortamının varlığını gösterir. Bu sebeple de sizler çok iyi bir analiz sergilerseniz hesaplı  ve kaliteli mobil konkasör tesisi satın alabilirsiniz. Önceliğiniz, internet ortamında bulunan konkasör firmalarını tespit etmelisiniz. Daha sonra bu tespit ettiğiniz firmaların referans kısımlarında kimlere hangi makinaları satmışlar, bu bilgileri ve satılan firmaların iletişim bilgilerini toplamalısınız. Bu işlemlerden sonra, ilgili firmalar ile iletişime geçerek, satın aldıkları makinaların fiyatları,özellikleri ve kalitesi gibi bilgileri alınız. Bunu da yaptıktan sonra kafanıza yatan firmaları ele alıp, istediğiniz kapasitede ki mobil konkasör tesisi için fiyat teklifi isteyin. Size gelen teklifler neticesinde bir eleme yapıp, size en uygun olan firma ile anlaşma yapabilirsiniz.

Satılık Mobil Konkasör
Satılık Mobil Konkasör
Mobil Konkasör Satılık Size İdeal Olanı Seçiniz
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir