Mobil Konkasör Fiyatları

Mobil Konkasör Fiyatları

Mobil konkasör fiyatları adlı konumuz ile sizlere hem hesaplı hem de kaliteli olmak üzere piyasa araştırması sonucu elde ettiğimiz genel konkasör fiyatlarına daire bilgileri kısa kısa paylaşmayı niyet ettik. Ama makalemizi sonuna kadar okuyup, ilerlerseniz sizin için daha verimli olacağını düşünüyoruz.

Seyyar Mobil Konkasör
Seyyar Mobil Konkasör

Genel itibariyle internet ortamında ne sabit konkasör tesislerin ne de mobil konkasör fiyatları belirlemek, net bir fiyat söylemek oldukça zordur. Bu zorluğun ana temeli firmaların fiyat farklılıkları ve mobil konkasörler de bulunan ikinci, üçüncü kırıcı diye adlandırdığımız makinelerin ilave masraflarıdır. Bu ilaveler daha çok satıcı değil alıcı firma tarafından belirlenmektedir. Çünkü, mobil konkasör arayan firmalar kıracakları ürünün cinsine ve kapasitesine göre bir tesis istemekte ve bu sebeple de satıcı firmalar opsiyonel özelliklere karşı belli bir fiyat aralığı belirlemektedir. Ama genel itibariyle mobil konkasör fiyatı ortalama 450.000 TL’den başlar ve 950.000 TL’ye kadar da yükselmektedir. Zaten bir çok ilan sitesinde sizler de hemen hemen bu fiyatlara rastlayabilirsiniz.

Mobil Konkasör Ve Mobil Kırma Eleme
Mobil Konkasör Ve Mobil Kırma Eleme

Mobil Konkasör Tesisi Seçiminde Doğru Karar

Aslında tesis alacaklar için ne kadar tesisin fiyatı önemli ise de alacakları firma, alacakları makinanın kapasitesi ve kalitesi gibi bir çok önemli unsur vardır. Peki satılık mobil konkasör alacak olsak firma konusunda nelere dikkat etmeliyiz. Bu husus sizlerin iş hayatınızı da etkileyecek bir husus olup, en önemli etkendir. Zira merdiven altı firmaları ile ticaret yaparsanız yapacağınız işe karşı şevkiniz biter, istediğiniz verimi alamaz ve kısa sürede belki işi sonlandırmış olacaksınız.

ikinci el Mobil Konkasör Tesisi
ikinci el Mobil Konkasör Tesisi

Günümüzde çok rast geldik açıkçası, tesis alıp 3 ay sonra mahkemeler de davalar ile uğraşanları. Bu yüzden ilk yapmanız gereken konkasör firmasının geçmişini ve referanslarını iyice araştırmalısınız. Kime ne ürünler satmış analiz edip, gerekirse referansta ki firmalar ile görüşüp bilgi alabilirsiniz. Piyasa da ne zamandır varlar bu da önemli bir unsur, zira bir iki yıllık firmalar bazen gerçekten baştan savma iş yapmaktadır. Bu ve buna dayalı olarak iyice analiz etmeli ve analiz sonucunda elinizde kalan mevcut mobil konkasör firmaları ile görüşüp fiyat teklifi alabilirsiniz. Size cazip gelen firmalar ile birebir görüşerek daha garantili iş yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Mobil Konkasör Satılık
Mobil Konkasör Satılık