Mobil Konkasör Tesisleri
Mobil Çeneli Konkasör
Mobil Tersiyer Kırıcı
Mobil Dik Milli Kırıcı
Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi
Mobil Eleme Yıkama Tesisi
Mobil Eleme Tesisi
Paletli Konkasör

Firmamız siz değerli müşterimiz için her zaman son sistem teknoloji ile kırma eleme tesisi imalatı yapmaktadır. Sabit tesisler de gösterdiğimiz hassasiyeti aynı şekilde mobil kırma eleme tesisi sistemlerinde de göstererek yüksek kapasiteli ve yüksek kaliteli tesislerin imalatını yapmaktayız. Bu uğurda gerek uzman kadromuz ile gerekse siz değerli müşterilerimizin görüşlerine başvurarak, devamlı bir arge çalışması ile imalatlarımızı güçlendirip, sizlere düşük maliyetli yüksek kapasiteli tesisleri sunma telaşındayız.

2003’ten Bu Yana Sektör de Öncü Konumda

Mobil kırma eleme tesisi sektörün de öncü konumda olmamızın tabi ki bir çok sebebi var. Bunlardan en önemlilerini siz değerli ziyareçilerimiz ile paylaşmak isteriz. Bizler bu sektöre giriş yaptığımız günden bu yana misyon ve vizyon olarak önceliğimiz hep müşteri memnuniyeti olmuş ve bu odaklanma noktası ile üretimlerimizi yapmış bulunmaktayız. Bu kalite politikamız vesilesi ile de bugün Türkiye başta olmak üzere dünya’nın bir çok ülkesine gerek sabit konkasör tesisleri gerekse mobil kırma elemetesisleri imalatı ve ihracatı yaparak sektörde kendimizi kısa sürede ispatladık. Sadece 2017 yılı içerisinde yapmış olduğumuz 100’den fazla tesis ve santraller ile bu kalitemizi sizlere yansıtmış olduk.

Yüksek Kalite Uygun Fiyat Çeşitleri

Kalitemizi yükselttikçe hem maliyet oranlarını hem de tesislerimizin satış fiyatlarını en aza indirgemeye çalıştık. Bu yapılan çalışmalar neticesinde bir çok işletme aldıkları makinalardan olağanca yüksek rakamlar çerçevesinde kar elde etmiştir. İşte bu sebeple bizler hiçbir zaman satalım da nasıl satarsak satalım mantığında bir firma olmadık, olmayacağız. Siz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyisini en uygun fiyatlar ile sunmaya devam edeceğiz.

Mobil Kırma Eleme Tesisi Sektöründe ki Yeniliklerimiz

Biz sadece üretme taraftarı olmadık, üretirken daha iyisini nasıl yapabiliriz düşüncesinde üretimlerimizi gerçekleştirdik ve bu sebeple gerek mobil kırma eleme sistemlerinde gerekse de sabit tesisler de bir çok yeniliği sizlere sunduk. Bu yenilik ve kolaylıkları bizden tesis alan bir çok firma olumlu karşılayarak yıl içerisinde 2-3 farklı işlevler de tesis alımlarını sürdürdü. Bu durum bile firmamızın kalite seviyesini en net şekilde açıklamıştır. Dilerseniz sizler de fabrikamızı gezerek, hem firmamız hemde ürettiğimiz tesislerimiz hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. 7/24 bizleri arayarak da ürünlerimiz hakkında soru ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.