Mobil Eleme Yıkama Tesisi

Mobil Eleme Yıkama Tesisi

Hidrolik sisteme sahip olan mobil eleme yıkama tesisi ile sabit tesislerin yapabildiği tüm işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Maliyet oranlarının da sabitlere göre daha düşük olduğu bu tesislerde hem nakliye hem de kurulum gibi birçok avantaj bulunmaktadır. Yüksek kapasitede ürün elde imkanı sunan mobil eleme yıkama tesisleri, saatte ortalama 120-200 Ton ürün çıkarmaktadır.

Son Sistem Mobil Eleme Yıkama Tesisleri

Firmamız yaklaşık 14 yıldır konkasör ve kırma eleme tesisi sektöründe hizmet vermektedir. Bu hizmetlerinde neticisinde oldukça uzmanlaşmış ve gelişmeye açık bir konuma gelmiş durumdayız. Bu gelişmeleri ve uzman tavrımızı imalatını yaptığımız makinalara da yansıtarak sizlere son sistem mobil eleme tesisleri üretmekteyiz. Ürettiğimiz bu tesisler ne kadar yüksek kapasite ve kaliteye sahip olsa da fiyatları piyasa değerlerinin en altındadır. Burada ki gayemiz, uzun süredir bu sektörde bizimle birlikte çalışan siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini düşünmek ve bu doğrultuda en iyi şekilde düşünmektir. Bizde bunu yaparak hem fiyat oranlarımız da hemde kalite standartlarımız da en iyi şekilde iyileştirmeler yapmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin En Çok İhracat Yapan Firmasıyız

Sektörün de en çok ihracat yapan firma konumunda olan firmamız, sadece 2017 yılı sezonu içerisinde 100’den fazla konkasör, beton santrali ve diğer kırma eleme tesisi sistemlerinin satışı ve imalatını gerçekleştirmiştir. Bu da sektörde ki kalitemizi ve vizyonumuzu yansıtmaktadır. Yıllardır bizleri tercih eden bir çok şirket ile yaptığımız farklı yönlerdeki istişare ve dayanışma neticesinde ise bugün Türkiye’nin en iyi kapasitesine sahip tesisleri imal etmeye başladık.

Model Kapasite Elek Ebadı Helezon Ebadı Toplam Motor Gücü Jeneratör Gücü
MEY 1230 (Mobil Eleme Yıkama Tesisi) 70-120 T/S 1200×3000 MM 500×5000 MM 45 KW 75 KW
MEY 1645 (Mobil Eleme Yıkama Tesisi) 120-200 T/S 1600×4500 MM 600×6000 MM 60 kw 100 KW