Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi

Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi

Firmamız olarak devamlı müşteri odaklı çalıştığımız için, siz değerli müşterilerimizin işlemlerini daha rahat yapabilmeleri için son teknolojiyi kullanarak imalat yapmaktayız. Bu ürünlerimizden birisi de mobil eleme yıkama kırma tesisleridir. Bu tesisler ile aynı anda kırma eleme işlemlerinin yanı sıra yıkama tesisi olarak da kullanılmaktadır.

Düşük Maliyet Yüksek Kapasiteli Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisleri

Bu tesisler her yönden sizlerin işlerini fazlası ile görebileceği gibi aynı anda maliyet oranları da oldukça düşüktür. Örneklemek gerekirse bu tesisler bir tır ile taşınabilir olması sebebi ile uygun nakliye imkanı sunmaktadır. Ayrıca tek kişi ile bile kolay yönetilir olması, eleman masrafı gibi tasarrufları sizlere sağlamaktadır. Mobil eleme yıkama kırma tesisleri, kullanımı kadar kurulumu da oldukça basit tesislerdir, ortalama 4-8 saat arasında hızlı bir kuruluma sahiptirler.

Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi Fiyatları

Bu tip tesislerimiz şirketlerin istekleri doğrultusunda dizayn edildiği için net bir fiyat belirlemek zor olabilir. Ama şunu iddaa ediyoruz ki gerek bu tesisler gerekse diğer imalatımız olan tüm tesislerin fiyatları, piyasa ortalamasının altındadır. Bizler fiyatlarımızı en dibe çekerken, kalitemizi de maksimuma çıkarmak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Bu denli kalite politikamızın en iyi seviyede olması sebebi ile konkasör firmaları arasında yıllık satış oranları en yüksek olan firmaların başında gelmekteyiz. Sadece 2017 yılı içerisinde yurt dışı ihracatlarımız 100’ün üstünde olup, bu da bulunduğumuz sektör içerisinde oldukça büyük bir rakam diyebiliriz.

Kalitemizin Arkasında Tecrübe Ve Müşterilerimiz Var

Bizim bu denli kaliteli imalat yapmamız da ve her geçen yıl sektör de büyümemiz de en büyük etken tabi ki 14 yıllık sektör deneyimi ve siz değerli müşterilerimizin yaptıklarımıza referans olmasıdır. Yılda ortalama benzer makinalardan 2-3 defa alım yapan müşterilerimizin olması bile sektörde ki etkenliğimizin göstergesidir. Biz firmamız olarak bu çizgiden hiçbir zaman geriye doğru gitmeyeceğiz, hatta şuan ki konumumuzu 3-4’e katlayarak yıllık imalat ve satış oranlarımızı % 300’lere varacak şekilde artırmak istiyoruz. Sizler de hem firmamız hem de imalatımız hakkında bilgi almak istiyorsanız fabrikamızı istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Model Kapasite Elek Ebadı Helezon Ebadı Çene Ağız Ebadı Tersiyer Rotor Ebadı Maksiumum Besleme Toplam Motor Gücü Jeneratör
Mobil Eleme Yıkama Kırma FullStar-60 50-80 T/S 1300×1400 MM 500×5000 MM 600×400 MM 1200X500 MM 350 MM 175 KW 220 KW
Mobil Eleme Yıkama Kırma FullStar-90 100-150 T/S 1400×1400 MM 600×6000 MM 900×650 MM 1200X650 MM 550 MM 275 KW 330 KW