Mobil Eleme Tesisi

Mobil Eleme Tesisi

Mobil eleme tesisi sistemleri isimlerinden de anlaşılacağı üzere seyyar bir yapıya sahip olmakla birlikte, kurulum ve kullanım gibi bir çok avantajı olan tesislerdir. Bu tip tesisler bir tır desteği ile taşınabilir olması sebebi ile oldukça uygun fiyatlı nakliye imkanına sahiptir. Ayrıca seyyar bir özelliği olmasından dolayı da istenilen bölgede rahatlıkla işleme alınabilirler. Bu tip tesisler özellikle yüksek performans istemeyen ve orta bütçeli şirketler için ideal bir seçimdir.

Yüksek Kalite En Uygun Fiyatlar da Mobil Eleme Tesisi

Firmamız hizmet verdiği 2003 yılından bu yana gerek mobil eleme tesisleri gerekse diğer tesisler de maliyet oranı ne olursa olsun, yüksek kaliteli imalatları hep göz önünde bulundurmuştur. Üretimini yaptığımız her makine, farklı bütçelerde ki her firmaya hitap edebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Yılda ortalama 100’den fazla imalata imza atan firmamız ( bunların içinde mobil eleme tesisi de mevcut ), müşteri memnuniyeti odaklı üretimi yaptığı için alacağınız tesisler sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Avrupa standartları seviyesinde üretilen tesisler CE belgesine sahip olup, fiyatlandırma olarak piyasanın en altında değerlere sahiptir.

Uzman Kadro İle Profesyonel İşler Çıkartıyoruz

Başta da belirttiğimiz gibi bizler 2003 yılından bu yana konkasör sektörün de hizmet veren köklü bir firmayız. Bu zaman sürecinde yanımızda çalışan elemanlarımız da kurulduğumuz günden bu yana bizlerle çalışan ve konusunda uzmanlaşmış ekipten oluşan arkadaşlarımızdır. Buna dayalı olarak devamlı yaptığımız arge çalışmaları ve geliştirmeye yönelik toplantılarımız ile yeni nesil mobil eleme tesisi sistemleri ile sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Kalitemiz arttıkça fiyat oranlarımızı da düşürerek sizlerin beğenisini toplamaya çalışıyoruz. Eğer dilerseniz sizlerde firmamızı ziyaret ederek hem imalatımız da olan makinalarımızı inceleme fırsatı yakalamış olursunuz hem de bizlerle tanışmış olursunuz. Sizleri fabrikamız da ağırlamaktan onur duyarız.

Model Bunker Besleme Haznesi Besleyici Sistemi Yüksek Kapasiteli Titreşimli Elek Sistemi Yıkama Helezonu Toplam Ağırlık
ME 1230 (Mobil Eleme Tesisi) 6 M3 + 5M3 İlave hazneli 800 mm 800 mm ( Katlanır tip. ) 3 Katlı 29.000 kg
ME 1645 (Mobil Eleme Tesisi) 6 M3 + 5M3 İlave hazneli 800 mm 800 mm ( Katlanır tip. ) 3 Katlı 29.000 kg