Mobil Dik Milli Kırıcı

Mobil Dik Milli Kırıcı

Mobil dik milli kırıcı ağırlık olarak mıcır ve kum elde etmek için kullanılan, yüksek kaliteli makinalardır. Bu makinaların masraf oranları ( yedek parça,bakım ) oldukça düşük olmak ile birlikte çıkarttığı ürünler yüksek kalitede olmaktadır.

Mobil Dik Milli Kırıcı da Yüksek Kalite

Bu tip kırıcıları üretmek daha doğrusu kaliteli üretmek kolay değildir. Bu işlem özellikle deneyim ve tecrübe ister. Bizler de 14 yıllık bu sektörde ki deneyim ve tecrübelerimizi imalatını gerçekleştirdiğimiz her tesiste uyguladığımız gibi mobil dik milli kırıcı imalatında uyguladık. Ayrıca ne kadar kaliteyi artırırsak artıralım, fiyat oranlarımızı devamlı en aşağılarda tutarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurduk.

Düşük Maliyette Mobil Dik Milli Kırıcılar

Bu sebeple sizlere kolay kuruluma ve kullanıma sahip makine imalatı yapmaktayız. Mobil dik milli kırıcımızın en önemli özelliği de zaten maliyet oranın düşük olması ve gerek yedek parça gerekse bakım gibi masrafların çok düşük seviyelerde olmasıdır. Bu makinalar ile istediğiniz taşı rahatlıkla kırabilir ve kum, mıcır haline dönüştürebilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Kurulduğumuz günden bu yana gece gündüz çalışarak en uygun fiyatlar da en yüksek kaliteyi siz değerli müşterilerimize sunmak için olağanca ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın neticesinde ise gerek yurt içi gerekse yurt dışı satışlarımız her yıl oranla % 300 artış göstermektedir. Bugün yurt dışına en çok konkasör imalatı gerçekleştiren nadir firmalardan biri olarak gurur duymaktayız. Bu uğurda bize en büyük desteği veren ve kalitemizi fark eden siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz. Bizde bu çizgimiz de devam ederek her makinayı en yüksek kalitede üretmek için var gücümüz ile çalışacağımıza ve sizlere en iyisini vereceğimize emin olabilirsiniz. Dilerseniz sizler de hem firmamız hakkında bilgi sahibi olmak hem de imalatlarımıza göz atmak için fabrikamızı istediğiniz zaman ziyaret edebilir, bizleri yakından takip edebilirsiniz.

Model Kapasite Maksimum Besleme Toplam Motor Gücü VSİ Rotor Ebadı Elek Ebadı Jeneratör Gücü
MVSI 700 (Mobil Dik Milli Kırıcı) 150 T/S 38 MM 270 KW 700 MM 1300X4000 MM 330 KW
MVSI 900 (Mobil Dik Milli Kırıcı) 300 T/S 38 MM 450 KW 1600×4500 MM 1300X4000 MM 550 KW