Kübikser Kırıcı ( Kübikser Darbeli Kırıcı)

Kübikser Kırıcı ( Kübikser Darbeli Kırıcı)

Kübikser kırıcılar hem bakım hem de yedek parça maliyetlerin düşük olması sebebi ile bir işletmenin tercih konusu olmuştur. Ağırlık olarak orta sertlikteki taşları kırmak için kullanılan kübikser kırıcı darbeli olarak kullanılmaktadır. Bu kurucular çeneli kırıcılara nazaran daha ince malzeme imalatı yapmaktadır. Kübikser darbeli kırıcılar ortalama 80 ile 2470 ton/saat arasında malzeme çıkarma gücüne sahiptir.  Hidrolik bir yapısı bulunan kübikser kırıcılar, bu tip özellikleri sayesinde müşterilere kullanım ve kurulum kolaylığı sunmaktadır.

Kübikser Kırıcı Fiyatları

Aslında şunu belirtmek isteriz ki hem kübikser kırıcı fiyatları hem de diğer kırıcılarımız net fiyatları hakkında buradan bilgi vermek, pek tatmin edici olmayabilir. Bunun sebebi ise, malumunuz bu tip kırıcılar farklı özellikler de ve kapasiteler de olmaktadır. Buna dayalı olarak da gözle görülür bir fiyat farklılığı ortaya çıkmaktadır. Fakat kübikser kırıcı fiyatı hakkında bir fiyat almak istiyorsanız, sitemizin iletişim kısmından bizlere ulaşarak, istediğiniz özelliklerde ki kırıcının bilgisini verin, biz sizler için en uygun fiyatı emin olun vereceğiz.

Satılık Kübikser Kırıcı Arayanların Tercihi Oluyoruz

Sektör de 14 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız, sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Sizler de satılık kübikser kırıcı arayışında iseniz uzman kadromuz ve yüksek kapasiteli kırıcılarımız ile sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Her kırıcı da olduğu gibi kübikser kırıcı imalatı da oldukça deneyim ve tecrübe istemektedir. Bizler de bunu vizyon ve misyonumuz olan müşteri memnuniyeti kapsamın da en verimli kırıcılar sizler için imal ediyoruz. Bugün firmamız, Türkiye başta olmak üzere dünya’nın bir çok ülkesine 100’lerce tesis kurulumu yaparak sektörde ki kalitesini göstermiştir. Bu sebeple siz de her hangi bir kırıcı arayışında iseniz, fabrikamızı istediğiniz zaman ziyaret edebilir hem kübikser kırıcılarımızı hemde diğer stokta bulunan tesislerimizi inceleyebilirsiniz.