Kübikser Darbeli Kırıcı Nedir?

Kübikser Darbeli Kırıcı Nedir?

Düşük maliyetli ürünler arasında yer alan kübikser kırıcılar hem kullanımı hem de performansı bakımından işin içinde olan ve işi bilen tüm işletmeler tarafından sürekli olarak tercih edilmektedir. En sert ham maddeleri bile kırma özelliği taşıyan ürünümüz yumuşak malzemeleri de kolayca kırabilmektedir. Orta sertliğe sahip ve iri olmayan malzemeler kırılmasında en yüksek performansı sağlayacak olan kırıcılar uzun yıllar boyunca yüksek performans ile işletmenizde kullanılıyor olacak ve karlılığınızı arttıracaktır.

Kübikser Kırıcı
Kübikser Kırıcı

Kübikser darbeli kırıcılar ister sekonder ister primer olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaçlarınıza göre saat başına 80 ile 270 ton arasında malzeme kırabilmektedir. İşletmelerin talepleri doğrultusunda farklı kapasitelerde de üretilebilecek olan ürünümüz tüm taleplerinizi karşılayabilecek kaliteye ve dayanıklılığa sahiptir. Hidrolik yapısı nedeniyle hem onarım konusunda kolaylık hem de bakım konusunda avantaj ve zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Kübikser Kırıcılar
Kübikser Kırıcılar
Kübikser Kırıcı imalatı
Kübikser Kırıcı imalatı

Firmamız tarafından sizlere sadece satış konusunda değil satış sonrası hizmetler alanında da kesintisiz olarak hizmet verilmektedir. Avrupa standartlarında üretilmekte olan ürünlerimiz CE sertifikasına sahpi olup hem çevreye hem de insana zarar vermeyen malzemeler kullanılarak ortaya çıkarılmaktadır. Uzman mühendisler tarafından tasarlandıkları için hem tasarım hem de üretkenlik konusunda ilk sırada tercih edilen kübikser darbeli kırıcı uzun yıllar boyunca işletmenize büyük bir kazanç getirecek ve yüksek performansını sürekli olarak koruyacaktır.

Son Teknolojik Yapıya Sahip Kübikser Kırıcı İmalatı

Sadece kullanırken değil satın alma sırasında da kar edeceğiniz ürün her bütçeye ve işletmenin büyüklüğüne göre farklı ve uygun fiyatlarda satılmakta, ardından ise firmamız tarafından tüm servis ve yedek parça hizmetleri kesintisiz olarak sağlanabilmektedir. Bunun yanında istediğiniz ürünün transfer ve kurulum hizmetleri gene firmamız tarafından sağlandığı gibi tam olarak ne istediğini bilemeyen müşteriler de düşünülerek oluşturulmuş müşteri hizmetleri departmanımız sizlere en uygun ve karlılık getirecek ürünü de açıklıyor olacaktır.

Satış ve satış sonrası hizmetleri ile yıllardır sektörde büyük bir yer edinmiş olan firmamız kübikser darbeli kırıcı konusunda da birçok işletmeye yıllardır hizmet götürmekte ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Kaliteli, dayanıklı ve uzun soluklu bir ürün tercih ediyor ve bunları en az maliyetler ile gerçekleştirmek istiyorsanız bu ürün bir adım ön plana çıkmaktadır.