Dik Milli Kırıcı

Dik Milli Kırıcı

Özellikle sert ve aşındırıcı özelliğindeki küçük taneli malzemeleri kırmak için tasarlanmış olan dik milli kırıcılar,diğer kırıcılara nazaran nemli ve sulu malzemeleri bile oldukça rahat kırabilme özelliğindedir.  Dik milli kırıcılar kırma işlemlerini, yüksek devir ile dönmekte olan rotor aracılığı ile kırma bölmesinde ki taşların astara fırlatması ile gerçekleştirmektedir. Dik milli kırıcıların en önemli özelliklerinden birisi de yedek parça ve bakım maliyeti oldukça düşüktür, bu maliyetin düşük olmasının başlıca sebebi ise, kırıcıların beslenmesi, taşı taşa çarpıtarak kırma işlemlerinin gerçekleşmesi sebebi ile olmaktadır.

Geniş Dik Milli Kırıcı Portföyü

Firmamız olarak birden fazla ve farklı kapasitede ürettiğimiz dik milli kırıcı çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Yüksek kaliteli olmasına karşın fiyat olarak, piyasanın en aşağı fiyatlarını sunarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak bizim için öncelikli prensibimizdir. Buna dayalı olarak 2003’ten bu yana ürettiğimiz her makine de olduğu gibi dik milli kırıcı çeşitlerimizde de sizlere yüksek kapasite ve yüksek kalite politikasını uygulamaktayız.

Dik Milli Kırıcı FiyatlarıDik Milli Kırıcı Fiyatları

Bu tip kırıcılar farklı özellik ve kapasiteler de olduklarından net bir fiyat belirtmek oldukça güçtür. Bu yüzden sizler bizlere istediğiniz özellikte ki dik milli kırıcıların teknik özelliklerini veya kıracağınız taşın özelliklerini bize belirtir iseniz biz sizlere en uygun fiyatlar da dik milli kırıcılarımızı sunmaya çalışırız.

Satılık Dik Milli Kırıcılar İle Türkiye’nin Öncüsü

Özellikle kırma eleme tesisi konusunda Türkiye’nin öncüsü olan firmamız siz değerli müşterilerimiz için en iyi sisteme sahip, dik milli kırıcıları sunmaktan onur duymaktadır. Sizler de satılık dik milli kırıcı arıyorsanız, fazla araştırma yapmanıza gerek bile kalmadan fabrikamızı ziyaret ederek, hem stokta ki ürünlerimizi inceleme fırsatı bulabilir hem de firmamızı daha yakından tanıyabilirsiniz.

Bizler sadece kırıcı çeşitleri imalatı yapmıyoruz, sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına hem kırma eleme tesisleri hem de son sistem beton santrali imalatı yapmaktayız. Bu tip ürünlerimiz hem sabit hem de mobil olmak üzere üretilmektedir. Sizler sadece hayalinizde ki makineyi bize belirtin, biz sizler için en iyisini imal edip, kurulum yapıp sizlere teslim ederiz.

Model Besleme açıklığı Kapasite Motor Gücü Rotor çapı
Dik Milli Kırıcı VSI-700 35 mm 90 t/saat 90-132 kW 700 Ø
Dik Milli Kırıcı VSI-800 40 mm 250 t/saat 200-320 kW 900-2 Ø
Dik Milli Kırıcı VSI-900 50 mm 450 t/saat 260-500 kW 900-3 Ø