Dik Milli Kırıcı Nedir?

Dik Milli Kırıcı Nedir?

Dik milli kırıcı hem görünüm anlamında hem de kullanım özellikleri bakımından günümüz şartlarına göre çok daha kullanışlı olan ürünlerimizin başında yer almaktadır. Aşındırıcı özelliği yüksek olan tüm ham maddeleri kırma konusunda ilk sırada yer alan ürün kalker, granit ve bazalt gibi zor taşları rahat bir şekilde işleyebilmektedir.

Sabit veya mobil tercih edebileceğiniz dik milli kırıcılar yüksek performansa sahip kırıcıların başında yer almakta ve birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Verim konusunda diğer kırıcılara göre çok daha yüksek sonuçlar elde edebileceğiniz bu ürün mobil olma özelliği sayesinde işletme içinde veya işletme yerleri arasında kolaylıkla taşınmakta ve her alanda yüksek performans vererek çalışabilmektedir.

Dik Milli Kırıcı
Dik Milli Kırıcı

Hem zamandan hem de maliyetten kazanç sağlama özelliği sayesinde birçok avantajı da size sunmuş olacaktır. En zor arazi koşullarında bile çalışması için tasarlanmış olan ürün birçok işletme tarafından tercih edilmekte ve uzun yıllardır kullanılabilmektedir. Avrupa standartlarında üretilerek CE sertifikasına sahip olan dik milli kırıcılar hem kum hem de mıcır çıktısı verebilmekte ve malzemeleri yarım mm boyutuna kadar ufaltabilmektedir. Tek şasede yer aldıkları için kolay kurulum ve kolay taşınma özelliği de dik milli kırıcıları vazgeçilmezler arasına katmaktadır.

Son Sistem Dik Milli Kırıcı Makinaları

Yoğun iş temposuna sahip olan işletmeler tek şase üzerinde olan bu ürünü tek bir tır ile istedikleri yere hemen taşıyarak hızlı kullanım özelliği ile vakit kaybetmeden iş başına alabilmektedir. Kolay ve pratik kullanım avantajını veren dik milli kırıcılar yüksek performansa sahip olup işletme karını büyük ölçüde arttırmaktadır. Firmamız tarafından sadece satış sırasında değil satış sonrasında da büyük kolaylıklar sunulmakta olup bakım ve servis desteği yanında uzun yıllar boyunca yedek parça temini de sağlanmaktadır.

Dik Milli Kırıcı Fiyatları
Dik Milli Kırıcı Fiyatları

Yıllardır binlerce işletmeye yardımcı olan firmamız dilerseniz talepleriniz doğrultusunda farklı kapasitelerde de ürünler ortaya çıkarabilmekte veya müşteri hizmetleri departmanımız tarafından sizi en karlı şekilde üretime hazırlayabilecek farklı donanımlar önerile bilmektedir. Montaj, demontaj yanında tüm bakım hizmetleri sizlere kesintisiz olarak veriliyor olacaktır. Sadece satış sırasında değil satış sonrasında da her konuda yardımınıza hazır olan firmamız yüksek performans yanında işletmelere yüksek kar kazanmaları konusunda da yardımcı olmaktadır.