Çeneli Kırıcı Nedir?

Çeneli Kırıcı Nedir?

Sektörün öncü firmalarından biri olan şirketimiz tarafından üretimi ve imalatı yapılarak en çok satışı olan ürünlerimizin başında çeneli kırıcı gelmektedir. Kapasitelerine göre saatte ortalama olarak 150 ton ile 900 ton arası değişen taş kırma özelliği bulunan ürünümüz gelen talepler doğrultusunda farklı kapasitelerde de üretilebilmektedir.

Çeneli Kırıcı
Çeneli Kırıcı

Çeneli kırıcılar genel olarak dere malzemesi, granit ve bazalt gibi malzemeleri kırmak için kullanılmaktadır. Çalışılan sektöre göre sert taşları sağlam ve güçlü yapısı sayesinde kolaylıkla kırabilecek olan ürünümüz uzun yıllardır satılmakta ve tam performans vererek hizmet göstermeye devam etmektedir. Kolayca ayarlanabilen çene yapısı sayesinde istenilen kapasitelerde verim almaya olanak sağladığı gibi hidrolik yapısı da ayarların rahatlıkla bir kişi tarafından yapılmasına imkan vermektedir.

Satılık Çeneli Kırıcı
Satılık Çeneli Kırıcı

Çeneli kırıcılar istenildiği takdirde birincil veya sekonder kırıcı olarak kullanılabildiği gibi taş kırma ve eleme tesislerinin vazgeçilmez parçalarından biri haline dönüşmüştür. En zor ve sert taşları da rahat bir şekilde kırabilen ürün işletmenizin bütçesi ne olursa olsun farklı fiyat ve ödeme kolaylıkları ile satışa sunulmaktadır. Uzman mühendisler tarafından tasarlanan ve sıkıştırma prensibi sayesinde istenilen malzemeleri istediği oranlarda çıktı haline dönüştüren kırıcılar sadece uygun fiyatları ile değil uzun yıllar yüksek performanslı hizmeti sayesinde birçok işletmenin ilk tercihi arasında yer almaktadır.

Çeneli Kırıcı Fiyatları
Çeneli Kırıcı Fiyatları

Satılık Çeneli Kırıcı

Avrupa standartlarında üretilmekte olan ürünlerimiz hem insana hem de çevreye saygılı ve dost bir şekilde tasarlanmakta bu yüzden çevreye karşı zarar verebilecek hiçbir malzeme kullanılmamaktadır. Kalite ve dayanıklılık anlamında sektörde ilk sırada yer alan ürün tesisler için mutlaka kullanılması gereken malzemelerin başında yer almaktadır.

Uzun yıllardır sektörde yer alan ve binlerce işletmeye hizmet veren firmamız tarafından dilerseniz ücretsiz danışmanlık hizmeti de verilmekte ve işletmelerin tüm ihtiyaçları ölçülerek en uygun ürünün tespiti yapılabilmektedir. Müşteri hizmetlerimizi arayarak istediğiniz özellikli ürünü talep edebilir veya işletmenizin ihtiyaç duyduğu özellikleri söyleyerek uzman temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.

Çeneli Kırıcılar
Çeneli Kırıcılar

En sert ve aşındırıcı özelliği yüksek olan kaya parçalarını bile çeneli kırıcılar sayesinde rahatlıkla kırabilir ve çok uzun yıllar boyunca yüksek performans elde ederek şirketinizi kara geçirebilirsiniz. Küçük, orta veya yüksek ihtiyaçları karşılayabilecek farklı tür ve boyutlarda çeneli kırıcılar sayesinde hem satış hem satış sonrası hizmetleri sizlere kesintisiz olarak sunan firmamız istediğiniz noktaya kadar ürünü getirebilmekte ve kurulum konusunda da sınırsız hizmetler vermektedir.