Ana Sayfa » Beton Santrali » 90 m3 Mobil Beton Santrali
90 m3 Mobil Beton Santrali

90 m3 Mobil Beton Santrali

  • Genel
  • Teknik Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Video
  • Teklif Al

Mobil santraller arasında kullanımı ile firmalara kolaylık sağlayan 90 m3 mobil beton santralleri çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle kurulumu tek tır ile olduğundan dolayı, firmalara büyük kolaylık sağlamaktadır, zamandan tasarruf sunar ve işlerin işleyişinde de kesinti olmasını engeller. Nakliye maliyeti oldukça düşük olan bu mobil santral çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle zorlu arazi koşullarında bile kullanım kolaylığı sunmaktadır. İstenilirse bu hazır beton santralinin kapasitesi arttırılabilmektedir, bunun için farklı mikser ekipmanları eklenebilir.

90 m3 Mobil Santrali Avantajları

Bu mobil üretim santrali firmalara pek çok konuda kolaylık sunmaktadır. Saatte üretimi 90 m3 oluşu ile üretim gücü yüksektir. Firmaların zamandan ve maddi açıdan tasarruf etmesini sağlar. Farklı beton mikserleri ile çalışabilme fırsatı sunar ve güç kapasitesini yükseltmektedir. Ekipman kullanımı olarak da oldukça kalitelidir, Avrupa standartlarında üretilmiş olması ile hassas üretimlerde tercih edilir. Mukavemeti oldukça kuvvetlidir ve uzun süreli kullanımlar için dayanımı yüksektir, aynı zamanda kesintisiz üretim de sağlar. Çelik tonaj ağırlığı da diğer mobil santrallere nazaran daha çoktur, düşük işletim maliye vardır ve montaj işlemleri kolaydır.

90 m3 mobil beton santralleri firmalar tarafından kolay kullanımlı olması ile çok fazla tercih edilmektedir. Firmalar bu mobil hazır beton santralini iş bitiminde de başka bir iş için farklı bir araziye taşıyabilmektedirler. Bu yönden de çok fazla tercih edilmektedir. Hem yurt için de hem de yurt dışında inşaat firmaları tarafından oldukça fazla tercih edilir olup, firmalar zamandan ve maliyetten kazanç sağlamak için bu mobil beton santrali türünü kullanırlar. Her arazi koşuluna uygun oluşu kullanım konusunda firmalara büyük kolaylık sağlar. İşlerin kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlar.

Model Turbomix 90 m3 Mobil Beton Santrali
Üretim Kapasite 90 m3/Saat
Mikser Kapasite Pan Mikser 2 m3
Agrega Bunkeri Göz Adedi 4
Agrega Bunker Kapasite 4×15 m3
Agrega Tartım Kapasite 2200 KG
Agrega Tartım Konveyör 1000X15630 MM
Çimento Tartım 1000 KG
Katkı Tartım 25 KG
Su Tartım 500 Litre
Çimento Silosu Opsiyonel 50-100 Ton
Çimento Helezon Opsiyonel
Toplam Motor Gücü 145 Kw

90 m3 Mobil Beton Santrali
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir