90 Lık Konkasör Tesisi

90 Lık Konkasör Tesisi

Konkasör tesislerimiz arasında tercih sebeplerinden birisi olan 90 lık konkasör tesisi sizlere uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır. Saatte ortalama 120 ile 150 ton taş kırabilme imkanı sunan bu konkasör tesisimiz, ağırlık olarak düşük bütçe ile bu sektöre adım atmak isteyen işletmeler için birebir diyebiliriz.

Yüksek Kapasiteli Konkasörler Hizmetiniz de

Fiyat oranlarımızın düşük olmasının aksine bizler devamlı üretimini gerçekleştirdiğimiz her türlü konkasör çeşitlerinde sizlere yüksek kapasite imkanı sunduk. Bu hem 90 lık konkasör için hem de diğer tüm konkasör çeşitleri içinde geçerlidir. Firmamızın 14 yıllık deneyimi ve uzman kadrosu gibi avantajları vesilesi ile üretimlerimiz büyük bir titizlik içerisinde yapılırken, göz önüne aldığımız en önemli unsur ise müşteri memnuniyetidir. Bu hususta devamlı firmaların maliyet oranlarını düşürmek için elimizden geldiğince insiyatif kullanmaya devam ediyoruz.

Bizim İçin Önemli Olan 2 Şey : Kalite Ve Müşteri Memnuniyeti

Biz firma olarak tek amacımız makine satmak değil, en büyük gayemiz sattığımız makinalar da kaliteyi yükseltmek ve satışını gerçekleştirdiğimiz firmaların memnuniyetini sağlamaktır. Buna istinaden devamlı iyileştirme ve geliştirmeler yaparak sizlere sunmaya devam ediyoruz. Her hangi bir sorun veya soru karşısında karşılarında bir muhatap bulamama durumlarını yaşatmamak için gerek sitelerimiz üzerinden gerekse telefon yardımı ile 7/24 hizmet vermeye çalışan bir ekibimiz mevcuttur.

Her Türlü Hizmet Tek Çatıda Topladık

Bir çok firma biliyorsunuz ki sadece konkasör veya beton santrali üretmekte fakat bunların yedek parçalarını ve benzeri bakım gibi hizmetlerini yapmamaktadır. Bu da konkasör satın alan firmalar için, hem meşakkat hem de maliyetli olabiliyor kimi zaman. Biz bu gibi durumları ortadan kaldırarak, satılık konkasör arayıp bizden konkasör alan her türlü firma için devamlı hizmet verme çabasında oluyoruz. Bu hizmetlerimizin içerisinde konkasör bakımı ve yedek parça temini gibi bir çok unsur bulunmaktadır. Makale içeriğimizin başında da belirttiğimiz gibi bizim gayemiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve firmamızı bu sektör de her geçen yıl daha da büyüterek Türk ekonomisine katkılarda bulunmaktadır. Biz inanıyoruz ki sizleirn destekleri ve çalışanlarımızın iş disiplini vesilesi ile firmamız 2018-2019 yılları arasında % 400 artış göstererek daha büyük hedeflere yol alacaktır.

Eğer dilerseniz sizler de hem firmamızı hem imalatımız da olan konkasör tesislerini incelemek için fabrikamızı istediğiniz zaman gezebilir, bizleri ziyaret edebilirsiniz.