Ana Sayfa » Çeneli Kırıcı » 90 lık Çeneli Kırıcı
90 lık Çeneli Kırıcı Teknik Bilgiler Ve Detayları İle Burada

90 lık Çeneli Kırıcı

  • Genel
  • Teknik Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Al

İstenilen malzemeyi rahatlıkla kırabilme özelliği olan ve sekonder ile primer kırıcı olarak da kullanılan çeneli kırıcı tiplerinden biri olan 90 lık çeneli kırıcı ile ilgili bilgileri sizlere anlatmaya çalışacağız. 90 lık çeneli kırıcı kapasitesi ortalama saatte 150 ile 200 ton arasında taş kırabilme özelliğinde olup, sıkıştırma imkanı da bulunan bu ürünümüzde en sert taş ve malzemeleri bile kolaylıkla kırabilirsiniz. 90 lık çeneli kırıcı bakım ve onarım gibi özellikleri sayesinde ise işletmelere büyük ölçüde düşük maliyetli imalat imkanı sunmaktadır.

Satılık 90 lık Çeneli Kırıcı

Türkiye’nin lider çeneli kırıcı imalatçısı olarak, sizlere uzun yıllardır kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz. Siz de satılık 90 lık çeneli kırıcı arıyor iseniz bizlerle 7/24 iletişime geçerek ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bir çok işletme tarafından tercih edilen 90 lık çeneli kırıcılar, bazalt kırma, granit,dere malzemesi gibi bir çok alanda kullana bilinir.

90 lık Çeneli Kırıcı Fiyatları

Müşterilerin isteklerine göre dizayn edilen bir çok kırıcı da olduğu gibi 90 lık çeneli kırıcı fiyatı da sizlerin istekleri doğrultusunda dizayn edilir ve buna göre en uygun şekilde fiyat teklifi sunulur. Yıllardır bu sektörde oluşumuz ve kaliteli üretimlerimizin olması sebebi ile sizlere piyasanın en altında fiyat sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Çeneli Kırıcı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu tip kırıcıların maliyetleri çok ucuz bir miktar olmadığı için, hiçbir işletme parası ile rezil olmak istemez veya parasını çöpe atmak istemez. Bu yüzden ister farklı kırıcı alımında isterseniz 90 lık çeneli kırıcı alımında fiyat kadar, alacağınız firmanın hizmet kalitesi de oldukça önemlidir. Zira, bir çok firma sattığı makinaların arkasında pek durmaz veya sizler sıfır fiyatında ikinci el 90 lık çeneli kırıcı sunabilir. Bu yüzden ne kadar fiyat araştırması yaparsanız o kadar da kaliteli firma arayışına girmelisiniz. Bunu yaparken, imalatçı firmaların geçmişi, bu zamana kadar ürettikleri tesisler ve kırıcılar ve ayrıca en önemlisi referans kısımlarını pür dikkat incelemeli gerekirse bu referanslar ile irtibata geçerek satın aldıkları kırıcıların memnuniyet derecesi gibi soruları yöneltmelisiniz. Bu sizi hem uygun fiyatlar da hem de kaliteli çeneli kırıcılara yönlendirecektir.

Model CLK-90
Kapasite 150-200 Ton/Saat
Çene Ağız Ebadı 900×650 mm
Motor Gücü 75 kW
Toplam Ağırlık 1100 Kg
Maksimum Besleme 550 mm
Min- Max Çene Açıklığı 50-200 mm

90 lık Çeneli Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir Yorum

  1. Instagram’da bu araçların çok ilginç videolarını görüyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir