Ana Sayfa » Beton Santrali » 60 m3 Mobil Beton Santrali
60 m3 Mobil Beton Santrali

60 m3 Mobil Beton Santrali

  • Genel
  • Teknik Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Video
  • Teklif Al

Mobil beton santralleri arasında 60 m3 mobil beton santrali saatte 60 m3 üretime sahiptir.  Özel olarak üretilmiş olan bu beton santrali özellikle hızlı üretim kapasitesi ile firmaların üretimde avantaj elde etmesini sağlarken, zamandan tasarrufu da sağlar ve kolay üretimler sunar. Kurulumu oldukça kolaydır ve zaman almaz, bir gün içerisinde kolaylıkla kurulabilmektedir. Bu yönden de firmalara iş konusunda zaman kaybına uğratmaz. Üretim standartları olursak Avrupa baz alınmıştır ve kullanımında sizlere hiçbir sıkıntı yaşatmaz. Alan olarak da her araziye uyumludur, özellikle kolay kurulumu olduğu için firmalara 60 m3 mobil beton santrali için farklı araziler tercih edebilirler, işlerinin devamlılığını farklı arazilerde de sürdürebilirler.  Bu mobil santralin güç kapasitesini arttırmak mümkündür, 4 farklı mikser kullanılarak üretim kapasitesi ve hızı arttırılır.

Uzun Süreli Kullanım Sağlar

60 m3 mobil santral sizlere uzun süreli iş yapma imkânı sunar. Dayanımı oldukça yüksek olduğundan dolayı uzun yıllar boyunca bu mobil santrali rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle zorlu arazilerde de kolay kurulumu ile sizlere zaman kaybettirmezken, yüksek çalışma performansa ile yaptığınız işten yüksek verim almanızı sağlar. Firmalar sabit iş makinaları kullanmak yerine 60 m3 mobil beton santralleri tercih ederek daha uzun ömürlü kullanım sağlamaktadırlar.

Ayrıca bu mobil santral çevreye ve insan sağlığına da oldukça zararsızdır. Firmalara nakliye konusunda avantaj sunar, zamandan tasarruf sağlar, kolay bakımı vardır ve bu sayede uzun süreli kullanımlar sunmaktadır. Her doğa şartına uygun şekilde arazilerde çalışabilmektedir. Maddi olarak firmalara kolaylık sunarken, güvenilir ekipmanlara sahiptir. Güç kapasitesi arttırılabilmektedir, düşük temel maliyeti vardır. Özel bir tasarım olduğundan dolayı daha az kurulum alanına ihtiyaç duyar ve oldukça kullanışlıdır.

Model Turbomix 60 m3 Mobil Beton Santrali
Üretim Kapasite 60 m3/Saat
Mikser Kapasite Pan Mikser 1 m3
Agrega Bunkeri Göz Adedi 4
Agrega Bunker Kapasite 4×10 m3
Agrega Tartım Kapasite 2200 KG
Agrega Tartım Konveyör 800X13700 MM
Çimento Tartım 500 KG
Katkı Tartım 20 KG
Su Tartım 300 Litre
Çimento Silosu Opsiyonel 50-100 Ton
Çimento Helezon ø 219×10000 mm
Toplam Motor Gücü 85 Kw

60 m3 Mobil Beton Santrali
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir