Ana Sayfa » Beton Santrali » 60 m3 Beton Santrali
60 m3 Beton Santrali

60 m3 Beton Santrali

  • Genel
  • Ürün Resimleri
  • Teknik Özellikleri
  • Video
  • Teklif Al

Hazır beton üretimi için şantiyelerin uzun projeler de tercih ettiği bir yöntemdir. Hazır beton dökümünde sorunsuz çalışması ve işin devamlılığını sağlayışı ile 60 m3 beton santrali çok fazla kullanılmaktadır. Firmalar bu kalıcı, uzun süreli kullanım sağlayan santral için arazi şartlarını, yerleşim koşullarını, toprak zemini iyi araştırmalı ve bu faktörleri göz önünde tutarak santrali kurmalıdır. 60 m3 beton santralleri kesinlikle bulunduğu ortama, doğaya zarar vermez, bu yönü ile pek çok firmanın tercihidir ve insan sağlığına da kesinlikle bir zararı yoktur.

60 m3 beton santrali genellikle orta bütçeli firmaların tercih ettiği bir yöntemdir. Orta bütçeli bir yöntem olmasına rağmen kullanıcılara pek çok farklı konuda avantaj sağlamaktadır. Özellikle Avrupa standartlarına uygun üretimi sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlarken, yüksek güç performansı sayesinde kısa sürede projelerinizin bitimi gerçekleşir. İsteğe göre ek ekipmanlarla bu beton santralinin kapasitesini de arttırma imkânınız bulunmaktadır. Sadece zaman konusunda da değil maddi olarak da projelerinizde tasarruf etmenizi sağlayan beton santralidir. Hazır beton ihtiyacını karşılamak için firmalar rahatlıkla bu beton santralini tercih edebilirler, aynı zamanda uygun bütçeli kullanım sağladığı içinde maddi olarak firmaların tercihi olacaktır.

60 m3 Beton Santralleri

Hazır beton üretimi için oldukça uygun olan 60 m3 beton santralleri, kurulum olarak oldukça kolaylık sağlar ve kısa sürede kullanımına başlayabilme imkanı verir. Saatte 60 m3 üretim kapasitesine sahip olup, ayrıca oluşabilecek hata ve kazalara karşı da otomatik kullanımı sayesinde firmalara kolaylık sağlar, olası olumsuzlukları ortadan kaldırır. Üretim sırasında kesintiye uğramayacak şekilde çalışır. Yüksek performansa sahip olan 60 m3 beton santralleri firmalara hazır beton üretimi konusunda, beton israfını da azaltarak maddi olarak fayda sağlamaktadır.

Model 60 m3 Beton Santrali
Kapasite 60 m3/Saat
Mikser Kapasite Pan Mikser 1 m3
Agrega Bunkeri Göz Adedi 2-3-4
Agrega Bunker Kapasite 30 – 180 m3
Agrega Tartım Kapasite 4000 KG
Agrega Tartım Konveyör 800×14600 mm
Çimento Tartım 550 Kg
Katkı Tartım 25 Kg
Su Tartım 300 Litre
Çmento Silosu Opsiyone 50-120 Ton
Çimento Helezon ø 219 x 10000 mm
Toplam Motor Gücü 99 Kw

60 m3 Beton Santrali
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir