60 lık Konkasör Tesisi

60 lık Konkasör Tesisi

Satılık konkasör tesisi arayışında olanlar için ideal bir seçim olan 60 lık konkasör tesisi, kapasite ve fiyat olarak birçok işletmenin bütçesini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.  Gerek diğer konkasör tesisleri gerekse 60 lık konkasör tesisi alımlarında çok dikkat etmeniz bazı hususlar muhakkak bulunmaktadır. Bunların başında ise tesisi kuracağınız alan ve kıracağınız taşın cinsidir. Bu iki unsuru iyi analiz ettikten sonra, isteğinize göre tesis bulmak daha da kolay olmaktadır.

Tercihiniz Kaliteli Firmalar Tarafından Olmalıdır

Malumunuz her sektörde olduğu gibi konkasör sektöründe de bazı olumsuzluklar yaşanmıyor değil. Örneklemek gerekirse, bazı sözde firmalar sıfır niyeti ile müşterilerine 2. El konkasör tesisi satışı yapmaktadır. Tabi bazı firmalar makine satın alırken bilirkişi götürmedikleri için, sıkıntılı durumlar yaşanabiliyor. Bu yüzden makine alacağınız firmayı çok iyi araştırmalı ve daha önce çalıştığı referansları irdeleyip, gerekirse o firmalar ile diyalog içerisinde olmalısınız. Aldıkları makinaların durumu nedir, sıkıntılar yaşanmış mı gibi soruları sormaktan çekinmeyin. Zira aldığınız konkasör tesisleri 3-5 kuruş diyebileceğimiz tipten şeyler olmadığı için, sizlerin ileride başları ağrısın istemeyiz.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Bir Çok Nedenimiz Var

Evet, konkasör sektöründe bizi tercih etmeniz için aslında birden çok sebebimiz var. Bunların başında ise kalite politikamız gelmektedir. Bizler bu sektöre 2003 yılında adım attık ve o günden bu yana sorunsuz hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamız hakkında şu zamana kadar en küçükte olsa bir pürüz yaşamadık. Aksine başarılarımıza başarı katarak yıllık konkasör ve santral satışlarımızı % 300 artırma yolunda ilerliyoruz. Örnek vermek gerekirse 2017 yılı içerisinde yurt içi ve yurt dışı imalat ve ihracat sayımız ortalama 100’ün üzerinde olmuş ve bir çok firma yıl içerisinde farklı kapasitelerde makine alımlarını sürdürmüştür. Bu gibi unsurlar bile firmamızın ne denli kaliteli ve dürüst olduğunun göstegesidir. Bizim bu sektörde ki en büyük gayemiz ise siz değerli müşterilerimize yüksek kalite ve kapasitede ki konkasör tesislerini mümkün mertebe en uygun fiyatlar ile sizlere takdim etmektir. Buna istinaden devamlı gerek uzman kadromuz ile gerekse de tecrübesine güvendiğimiz müşterilerimiz ile istişare yaparak, farklı alanlarda arge çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sizler de gerek 60 lık konkasör tesisi için gerekse diğer tesislerimizi gözden geçirmek için hem de firmamızı daha yakından tanımak adına fabrikamızı istediğiniz zaman ziyaret edebilir, çayımızı içebilirsiniz.