Ana Sayfa » Çeneli Kırıcı » 60 lık Çeneli Kırıcı
60 lık Çeneli Kırıcı

60 lık Çeneli Kırıcı

  • Genel
  • Teknik Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Al

Sert malzemeleri bile kolaylıkla kırabilen ve istediğiniz malzemeyi sizlere sunan 60 lık çeneli kırıcı imalatı ile kaliteyi sizlere sunmaya devam ediyoruz. Primer ve sekonder olarak kullanabileceğiniz bu çeneli kırıcı, 30-45 kw motor gücünde olup, 400 mm beslemeye sahiptir.

Satılık 60 lık Çeneli Kırıcı

Yıllardır konkasör tesisi imalatında ve diğer kırıcı çeşitlerinde olduğu gibi 60 lık çeneli kırıcı imalatında da sizlere en yüksek kapasiteli kırıcı imalatı yapmaya devam ediyoruz. Satılık 60 lık çeneli kırıcı arıyorsanız, size stoktan teslim edilmek üzere hızlı kurulum ve teslimat ile hizmet verebiliriz.

60 lık Çeneli Kırıcı Fiyatları

Piyasanın en uygun çeneli kırıcı imalatını yaparak, sizlere uygun fiyatlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Yüksek kapasiteye sahip olan kırıcılarımız, kolay bakım ve kurulum imkanı ile sizleri büyük bir maliyet derdinden kurtaracağından emin olabilirsiniz. Firmamız olarak sadece satış öncesi değil satış sonrası da verdiğimiz teknik destek imkanları ile bizden satın aldığınız her hangi bir kırıcı da en ufak sorun yaşadığınız da 7/24 bizlere ulaşarak, soru ve sorunlarınızı yönlendirmeniz yeterlidir. Konusunda uzman kadromuz ile sizlere en kısa sürede dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

60 lık Çeneli Kırıcı Kapasitesi

Bu tip çeneli kırıcının ortalama kapasitesi saatte 60 ile 80 ton olarak değişmektedir. Daha yüksek kapasiteli çeneli kırıcı isterseniz, firmamız ile irtibata geçerek istediğiniz özellikleri belirtmeniz dahilinde sizlere en iyi sisteme sahip çeneli kırıcı imalatı yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Model CLK-90
Kapasite 60-80 Ton/Saat
Çene Ağız Ebadı 600×400 mm
Motor Gücü 55 kW
Toplam Ağırlık 900 Kg
Maksimum Besleme 350 mm
Min- Max Çene Açıklığı 30-100 mm

60 lık Çeneli Kırıcı
5 (100%) 2 votes

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir