Ana Sayfa » Beton Santrali » 30 m3 Mobil Beton Santrali
30 m3 Mobil Beton Santrali

30 m3 Mobil Beton Santrali

  • Genel
  • Teknik Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Video

Mobil beton santralleri firmalara kolay kullanımı ile maddi olarak ve kullanım olarak avantaj saplamaktadır. Özellikle firmalar kısa süreli iş yapacaklarsa ve arazi yerleri sürekli olarak değişiklik gösterecekse bu mobil beton santrallerini tercih ederler. 30 m3 mobil beton santrali ortalama olarak saatte 30 ve 150 m3 hazır beton üretimine sahiptir.  Genellikle düşük ve orta bütçeli firmaların kullanmayı tercih ettiği bir hazır beton üretimi santrali olup, 30 m3 mobil beton santrali zaman konusunda ve maliyet konusunda da tasarruf sağlar. Özellikle kurulum konusunda firmalara zamandan tasarruf sağlayıp, acil işler için bir günde kurulumu yapılabilmektedir.  Aynı zamanda otomatik oluşu ile de bakım onarım işlemlerinde kolaylık sunar.

30 m3 Mobil Beton Santrali Kullanım Sistemi

Mobil beton santrali tek bir şase üzerinde tüm tertibatı bulunmaktadır. Ayrıca nakli sırasında da firmalara maddi açıdan kolaylık sunar, hem zamandan tasarrufu hem de maddi tasarrufu ile firmaların en çok tercih ettiği hazır beton santrallerinden biridir. Firmalara isteğe bağlı olarak bu hazır beton santralinin güç kapasitesini artırmak için ek ekipmanlar kullanabilirler, bunu için  4 farklı mikser çeşidi eklenerek, güç artırılmaktadır. Mobil hazır beton santrali sizlere ihtiyacınız olan kadar üretimi yapmanızı sağlayarak, çok fazla hazır beton üretimi yapmayacak olan firmaların genel olarak tercihidir. 30 m3 mobil beton santrali kullanıcılarına kesintisiz hizmet sunarken,  kaliteli ve güvenilir işler için tercih edilir. Otomatik oluşu ile bakım onarım işlemlerinde sıkıntı çıkartmaz ve iş konusunda kesintiye uğramanızda engeller.

30 M3 Hazır Beton Santrali Avantajları

Bu mobil santral çeşidi firmaların her türlü zorlu arazi koşulunda çalışmasını kolaylaştırmak üzere kurulmuştur. Aynı zamanda kurulumu da oldukça kolaydır, tek tır ile kurulumu yapılabilmektedir, montaj işlemleri zaman almaz. Düşük maliyetli olup, maddi olarak sizlere tasarruf sağlar. Bakım işlemleri de kolay olduğundan işlerinizin aksaması önlenerek, uzun ömürlü oluşu ile işlerinizin devamlılığını sağlar. Mukavemeti ve dayanım gücüde oldukça yüksektir. 30 m3 hazır beton santrali 4 farklı beton mikser seçeneği bulunmakta olup, bu yönden de firmalara iş konusunda kolaylık sağlar.  Özellikle az alan kapsayıp çok iş yapmaktadır.

Model Turbomix 30 m3 Mobil Beton Santrali
Üretim Kapasite 30 m3/Saat
Mikser Kapasite Pan Mikser 0.5 m3
Agrega Bunkeri Göz Adedi 4
Agrega Bunker Kapasite 4×7.5 m3
Agrega Tartım Kapasite 1100 KG
Agrega Tartım Konveyör 600X13480 MM
Çimento Tartım 300 KG
Katkı Tartım 15 KG
Su Tartım 160 Litre
Çimento Silosu Opsiyonel 50 Ton
Çimento Helezon ø 193×10000 mm
Toplam Motor Gücü 60 Kw
30 m3 Mobil Beton Santrali
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir