Ana Sayfa » Beton Santrali » 160 m3 Beton Santrali
160 m3 Beton Santrali

160 m3 Beton Santrali

  • Genel
  • Ürün Resimleri
  • Teknik Özellikleri
  • Video
  • Teklif Al

Performans olarak saatte 160 m3 iş gücüne sahip hazır beton üretimi santralidir. Yüksek performanslı çalışmak isteyen firmaların daha çok tercih ettiği bir beton santralidir, işletmeler genellikle 160 m3 sabit beton santralini tercih etmektedirler ve büyük çaplı işletmecilerin daha çok kullanmayı tercih ettiği santraldir. En büyük özelliği az zamanda çok iş yapabilme kapasitesine sahip olmasıdır, ek bir ekipmana ihtiyaç duymadan yüksek kapasitede işler ortaya çıkarabilmektedir. İsteye bağlı olarak firmalar iş gücünü arttırmak için ekstra ekipman tercih edebilir.

160 m3 beton santrali Avrupa standartlarına uygun oluşu ile de firmalara kullanım sırasında hata oluşturmayacak şekilde üretilmiştir. Standartlara uyum sağlaması ile dünyanın dört bir yanında kullanılabilir. Ayrıca kulumu da kolay olduğundan dolayı sizlere farklı zemin özelliklerine sahip alanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Özellikle kurulumu ve işleyişi sırasında çevreye zarar vermeyen özelliktedir, insan sağlığına da hiçbir şekilde zararı yoktur.  Kesintisiz olarak çalışma sağlaması ile de firmaların zamandan tasarrufunu sağlarken,  mali açıdan da firmalara kazanım sağlar. Full otomatik özellikte oluşu ile de bakım ve onarım işlemlerinde işçi müdahalesine gerek kalmaz ve gene zamandan tasarrufu sağlar.

160 m3 Beton Santralleri

160 m3 Beton Santralleri hazır beton üretiminde, üretimin daha hızlı işleyişini sağlar ve üretim sürecinde herhangi bir sıkıntı yaşamanızı da engeller. Aralıksız üretim sayesinde firmalar projelerini gerçekleştirirken maddi kayıplara uğramazlar, daha sağlıklı bir iş süreci yaşanır. Üstün iş performansı gösterir bu yüzden de pek çok firma tarafından tercih sebebidir. Güvenilir bir şekilde çalışma imkânı sunduğundan dolayı çalışanların sağlığını tehlikeye atmaz. Mali açıdan beton sarfiyatını da en aza indirdiğinden dolayı firmalarda zarara sebebiyet vermez. 160 m3 beton santralleri kullanım açısından oldukça yüksek performans gösterir.

Model 160 m3 Beton Santrali
Kapasite 160 m3/Saat
Mikser Kapasite Twin Shaft 4 m3
Agrega Bunkeri Göz Adedi 4-6-8
Agrega Bunker Kapasite 30 – 180 m3
Agrega Tartım Kapasite 8800 KG
Agrega Tartım Konveyör 1200×15630 mm
Çimento Tartım 2100 Kg
Katkı Tartım 50 Kg
Su Tartım 1200 Litre
Çmento Silosu Opsiyone 75-250 Ton
Çimento Helezon ø 323 x 12000 mm
Toplam Motor Gücü 260 Kw

160 m3 Beton Santrali
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir