140 lık Konkasör Tesisi

140 lık Konkasör Tesisi

140 lık konkasör tesisi genellikle büyük işletmeler ve büyük taş ocakları tarafından tercih edilen konkasör tipleridir. 140 lık konkasörler diğer tesislere nazaran daha sert taşları olabildiğince kolay kırabilmesi yönünden tercih sebebi olmaktadır. Bu tesislerin ağırlık olarak kırabileceği taş tipleri bazalt, granit ve dere taşı gibi taşlardır.

Satılık 140 lık Konkasör Tesisi İçin Tercih Sebebiyiz

Ne kadar da iddaalı bir başlık olsa da bu tavrımızın devamlı arkasındayız. Zira, bizler 2003 yılından beri konkasör sektöründe hizmet veren ve her geçen yıl ortalama % 300 yükselen bir değere sahip firmayız. Firmamız da bulunan her çalışanımız alanında uzmanlaşmış, adeta bulunduğu kısmın ustası olmuş konumdadır. Bu durumun da neticesi ile yüksek kaliteli tesis imalatı yapmamak elde değil. Tabi ki bu denli başarımızın en büyük paylarından birisi de siz değerli müşterilerimizi manevi destekleridir. Kurulduğumuz günden bu yana bize güvenen ve desteklerini esirgemeyen gerek hafriyatçı, gerek madenci, gerekse diğer alanlar da ki iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürler ederiz.

140 lık Konkasör Fiyatları

Biz genel olarak net fiyatlandırmaları sitelerimiz üzerinden verme taraftarı değiliz. Çünkü, sizleri bu hususta yanlış yönlendirmek istemeyiz. Bunun sebebi de malumunuz bu tip kırıcılar bazen opsiyonel özellikler barındırabiliyor. Müşterilerimiz ilave olarak çeneli kırıcı, darbeli kırıcı gibi farklı kırıcıların entegresini isteye biliyorlar. Bu yüzden 140 lık konkasör fiyatları veya diğer tesislerimizin fiyatlarını net olarak öğrenmek için yapmanız gereken birkaç unsur var. Bunlar da kıracağınız taşın cinsi, çıkartılacak malzeme ve tesislerin kurulacağı alanı mail veya telefon yolu ile bizlere bildirmeniz bunun neticesinde ise bizler sizlere en kısa sürede tatmin olabileceğiniz fiyatı dönüş sağlayacağız.

Sizi Fabrikamıza Bekliyoruz

Evet, sizleri imalatını gerçekleştirdiğimiz konkasör tesislerini yakından görmeniz ve firmamızı daha iyi tanıyabilmeniz adına, fabrikamıza bekliyoruz. Eğer satılık 140 lık konkasör arayışında iseniz dilerseniz stokta ki tesislerimize göz atabilir ve gönül rahatlığı ile yakından görebilirsiniz.