Ana Sayfa » Çeneli Kırıcı » 140 lık Çeneli Kırıcı
140 lık Çeneli Kırıcı

140 lık Çeneli Kırıcı

  • Genel
  • Teknik Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Al

Çeneli kırıcılar içerisinde yüksek kapasiteye sahip olan 140 lık çeneli kırıcı, bir çok işletme için oldukça kullanışlı ve düşük maliyetli bir yapıya sahip kırıcı tipidir. 140 lık çeneli kırıcı kapasitesi saatte ortalama 350-400 ton taş kırabilme özelliğindedir. Sekonder ve primer kırıcı olarak da kullanılan 140 lık çeneli kırıcılar bir çok işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Satılık 140 lık Çeneli Kırıcı

Türkiye’nin lider çeneli kırıcı imalatçısı olan firmamız sizlere, yüksek kapasiteli ve oldukça yüksek kalitede satılık 140 lık çeneli kırıcı sunmaktadır. Bizden alacağınız tüm kırıcılar da olduğu gibi bu kırıcımız da firmamızın kalite güvencesi altındadır. Sizlere satış öncesi ve satış sonrası vereceğimiz teknik destek imkanı ile, 7/24 hizmetinizde olacağımızdan emin olabilirsiniz.

140 lık Çeneli Kırıcı Fiyatları

Devamlı olarak belirtiyoruz yenilemek gerekirse firmamız tarafından üretilen gerek diğer kırıcılar gerekse 140 lık çeneli kırıcılar, fiyat olarak farklılık göstermektedir. Bu farklılığın ana sebebi ise, bu tip kırıcılar müşterilerin istekleri doğrultusunda dizayn edilmektedir. Bu yerleşim ve güçlendirme çalışmaları sonucunda muhakkak ki fiyatlar da farklılık olmaktadır. Sizlere en uygun fiyatı sunacağımızdan emin olabilirsiniz, bu yüzden tek yapmanız gereken firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak istediğiniz çeneli kırıcının özelliğini bizlere yollarsanız sizlere en kısa süre de dönüş sağlayacağız.

Çeneli Kırıcı Alırken Dikkatli Olmalısınız

Evet normal de bu uyarıyı bir çok firma sizlere dile getirmek istemez ama biz satış zihniyetli firma olmaktan ziyade hiçbir işletmenin maddi zarara uğramasını istemeyen bir firmayız. Bu yüzden yapmanız gereken şey, hangi tip kırıcıyı alırsanız alın, öncelikle satıcı firmaları iyi analiz edip gerek internet sitelerini iyice irdeleyin gerekse satış gerçekleştirdiği referanslar ile bire bir muhatap olarak aldıkları makinalar hakkında bilgi alıp, memnuniyet derecesini sorgulayınız. Bu şekilde en iyi çeneli kırıcıya en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Model CLK-140
Kapasite 450-600 Ton/Saat
Çene Ağız Ebadı 1400×1100 mm
Motor Gücü 160-200 kW
Toplam Ağırlık 4700 Kg
Maksimum Besleme 950 mm
Min- Max Çene Açıklığı 150-350 mm

140 lık Çeneli Kırıcı
5 (100%) 4 votes

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir