Ana Sayfa » Beton Santrali » 130 M3 Beton Santrali
130 m3 Beton Santrali

130 M3 Beton Santrali

  • Genel
  • Ürün Resimleri
  • Teknik Özellikleri
  • Video
  • Teklif Al

Sabit beton santrali çeşitlerinden olan 130 m3, genellikle düşük ve orta üretime sahip olan firmaların tercih ettiği beton santralidir. Kalıcı olarak iş yapacak olan firmalar için oldukça uygun olup, hazır beton üretiminde saatte 130 m3 üretim kapasitesi vardır. Firmalar üretim gücünü arttırmak için farklı ekipmanlar ile bu beton santraline takviyede bulunabilirler. Dünya standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş olması firmalara güvenilir bir üretim imkânı sağlar. Özellikle dayanım kuvveti yüksek, mukavemetli oluşundan dolayı çok fazla tercih edilmektedir, uzun süreli kullanımlar için bu dayanım oldukça önemlidir. 130 m3 beton santrali kullanımı yapan firmalar doğaya ve insan sağlığına zarar vermeden çalışmaktadır ve bu yönden de çok fazla tercih edilmektedir. İş kapasitesi ile yüksek performans gösterip şantiyenin zamandan kazanmasını sağlar.

Ağır çalışma şartlarının olduğu projelerde ve arazi zeminin zor olduğu ortamlar için kullanılabilecek hazır beton santrallerindendir. Zor şartlara rağmen, üretim konusunda sıkıntı yaşatmaz ve günlük üretiminde kesinti olmaz. Mali açıdan da firmalara bu şekilde kazanım sağlar. Kurulumunun kolay olması ile istenilen her bölgeye bu beton santrali kurulabilir. 130 m3 beton santrali beton sarfiyatı konusunda da tasarrufludur ve mali olarak firmaya bu şekilde destek sağlar.

130 m3 Beton Santralleri

130 m3 beton santralleri kullanım amacına uygun bir şekilde üretildiğinden dolayı firmalara pek çok avantaj sağlamaktadır, özellikle maddi açıdan tasarrufu sağlar ve projelerin yapım sürecine katkıda bulunur. Zamandan tasarruf sağladığı için uzun süreli işlerin, yapım sürecinde kısalma görülür. Özellikle mikser eklenmesi ile daha çok verim alınır ve performans arttığından dolayı maddi açıdan da zamandan da ekstra tasarruf edilmiş olunur. Hazır beton üretimi için rahatlıkla 130 m3 beton santralini tercih edebilirsiniz.

Model 130 m3 Beton Santrali
Kapasite 130 m3/Saat
Mikser Kapasite Twin Shaft 3 m3
Agrega Bunkeri Göz Adedi 4-6-8
Agrega Bunker Kapasite 30 – 180 m3
Agrega Tartım Kapasite 6600 KG
Agrega Tartım Konveyör 1000×15630 mm
Çimento Tartım 1750 Kg
Katkı Tartım 40 Kg
Su Tartım 1000 Litre
Çmento Silosu Opsiyone 75-250 Ton
Çimento Helezon ø 273 x 12000 mm
Toplam Motor Gücü 200 Kw

130 M3 Beton Santrali
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir