110 luk Konkasör Tesisi

110 luk Konkasör Tesisi

Taş kırma eleme tesisi diye adlandırılan konkasör tesisleri ile sizde en sert taşları bile rahatlıkla kırabilir ve işleyebilirsiniz. Bu tesislerden biri olan 110 luk konkasör tesisi ile ilgili sizlere teknik özellikleri ve genel bilgileri bu sayfamız da paylaşacağız.

Ağırlık olarak bazalt kırma ve krom zenginleştirme olarak kullanılan 110 luk konkasörler, saatte ortalama 300 tona kadar malzeme kırabilme özelliğine sahiptirler. Bu tesisler de malzemeleri kum haline de dönüştürebilirsiniz, bunun içinde 2. Kırıcı dediğimiz sistemlerin eklenmesi gerekmekte ve ayrıca malzemeleri boyutlandırmak içinde elek sistemleri kurulması gerekmektedir. 110 luk konkasör tesislerinin taşların cinsine göre kırma kapasiteleri değişebilmektedir. Mesela, kalker taşında 250-300 TON/SAAT iken bazalt taşında ise 200-230 TON/SAAT olabilmektedir.

110 luk Konkasör Fiyatları

Diğer konkasör tesislerimizde ki fiyat oranlarında bahsettiğimiz gibi, bu tip tesislerin net bir fiyatlandırması olmamaktadır. Çünkü, yapacağınız işe göre şekillenen, kapasitesi artırılan bir tesis sistemine sahip oldukları için sizlerin istekleri doğrultusunda eklemeler yapılmaktadır. Bu da doğal olarak fiyatları direk etkilemektedir. Satılık 110 luk konkasör arayışı içerisinde iseniz direk bizimle iletişime geçip, kıracağınız taşın cinsini, ne tür malzeme çıkaracağınızı ve kuracağınız tesisin alanını bizlere belirtirseniz, sizlere en uygun fiyat teklifini sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Size Kaliteyi Üretiyoruz

Konkasör sektörün de dile kolay 14 yılımızı geride bıraktık diyebiliriz. Bu süreçte bizimle çalışan kadromuz da hemen hemen kurulduğumuz günden bu yana bizlerin yanında yer aldılar ve şuan hepsi sektörde uzmanlaşmış kişiler oldular. Bu gibi durumların bize ve sektöre oldukça büyük katkısı oldu. Bu vesile ile üretimini yaptığımız her makinayı yüksek kalitede imalatını gerçekleştirerek, kısa sürede çok iyi başarılar yakaladık. Sadece 2017 yılı içerisinde yurt içi ve yurt dışı imalat ve ihracat sayımızı % 300 artırarak sektör de bir ilke imza atmış bulunmaktayız. Bu denli başarılı olmamızın en önemli unsurlarında biri olan müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu kalite politikamız vesilesi ile ürettiğimiz her üründe maliyet oranlarımızı düşürerek, müşterilerimizin gider masraflarını en aza indirgemeye çalıştık. Bizler ne kadar müşteri odaklı çalışmaya çalıştıysak bunun geri dönüşü hep olumlu oldu ve siz değerli müşterilerimizin bir çoğu yıl içerisinde farklı özellikler de kırıcı satın aldınız. Bu bile firmamızın kaliteli imalat ve dürüst çalışma prensibini yansıtmaktadır.

Dilerseniz sizler de hem firmamızı hem de imalatını yaptığımız makinaları gözden geçirmek için istediğiniz vakit fabrikamızı gezerek bilgi alabilir, 110 luk konkasör arıyorsanız da stokta ki tesislerimizi inceleyebilirsiniz.