Ana Sayfa » Çeneli Kırıcı » 110 luk Çeneli Kırıcı
110 luk Çeneli Kırıcı

110 luk Çeneli Kırıcı

  • Genel
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Al

110 luk çeneli kırıcı en çok tercih edilen çeneli kırıcı tiplerinden birisidir. Orta bütçeli işletmeler için ideal seçin olan bu tip bir kırıcı ile istediğiniz malzemeyi, çok sert olsa bile rahatlıkla kırabilir ve istediğiniz ürünü elde edebilirsiniz. 110 luk çeneli kırıcı kapasitesi saat ortalama 250 ile 300 ton arasında kırma özelliğine sahiptirler. Ortalama ağırlığı 33000 olan 110 luk çeneli kırıcılar sekonder ve primer olarak da kullanarak daha güçlü bir yapı haline gelmektedirler.

Satılık 110 luk Çeneli Kırıcı

Türkiye başta olmak üzere dünya’nın bir çok ülkesine yaptığımız imalat ve ihracatların içerisinde yer alan kırıcılarımız ile kalitemizi gözler önüne serdiğimizi düşünüyoruz. Bu kalite politikamızı üretimini yaptığımız tüm kırıcılara yansıttık ve satılık 110 luk çeneli kırıcı arayan şirketler için yüksek kapasiteli ve teknolojik donanıma sahip imalatlarımızı gerçekleştirdik. Dilediğiniz zaman firmamızı ziyaret ederek stoklarımız da bulunan tüm kırıcıları ve çeneli kırıcılarımızı yakından görebilir ve inceleyebilirsiniz.

110 luk Çeneli Kırıcı Fiyatı

İnternet ortamında her hangi bir kırıcı fiyatı belirtmek zor olduğu için, sizlere 110 luk çeneli kırıcı fiyatı şudur demekte zorluk çekmekteyiz. Çünkü, bu tip kırıcılar da kırılacak malzemelerin cinsi ve çıkartılacak olan ürün çok önemlidir. Buna dayalı olarak da kırıcılar da opsiyonel özelliklerde eklemekler yapılmak da ve çeneli kırıcılar daha da güçlü bir hale getirilmektedir. Ayrıca ikinci el 110 luk çeneli kırıcı bir çok işletme tarafından mevcut mu diye sorulmakta. Şunu belirtmek isteriz ki firmamız tarafından ikinci el kırıcı temini yapılmamakta olup, sadece sıfır imalat yapmaktayız. Fakat, bazı kırıcı sattığımız işletmeler iş değiştirme veya farklı sebeplerden ötürü ellerinde  bulunan kırıcıları satmak veya kiralamak istiyor ve bizlere ulaşıyor. Bu gibi durumlarda bizde yardımcı olmaya çalışıyoruz. O yüzden ikinci el çeneli kırıcı arayışında iseniz yine de bizimle iletişime geçerseniz sizlere kısa sürede yardımcı olacağız.

Model CLK-110
Kapasite 250-350 Ton/Saat
Çene Ağız Ebadı 1100×850 mm
Motor Gücü 132 kW
Toplam Ağırlık 3300 Kg
Maksimum Besleme 750 mm
Min- Max Çene Açıklığı 100-200 mm

110 luk Çeneli Kırıcı
5 (100%) 3 votes

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir